Partner serwisu Visa dla biznesu

  Wolves Summit – Create, Network and Grow

  Opublikowano: 2 marca 2017, 12:17 Aktualizacja: 2 marca 2017, 12:17

  Wolves Summit to konferencja skierowana nie tylko do startupów, ale także inwestorów, przedsiębiorców czy przedstawicieli korporacji i sektora MŚP. Celem konfernecji jest stworzenie możliwości rozwoju dla wschodzących firm oraz zaznajomienie ich ze środowiskiem inwestorskim.

  Zaczęło się w Gdyni. Dzisiaj spotkania odbywają się w Warszawie podczas dwóch dni konferencji oraz dodatkowego dnia dedykowanego specjalnie dla startupów i inwestorów. Młode firmy mają możliwość zaprezentowania swojego pomysłu. Na Wolves Summit teoria spotyka się z praktyką. Oprócz części merytorycznej, na każdego czekają zróżnicowane aktywności networkingowe.

  Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań oraz narzędzi matchmakingowych, organizatorzy są w stanie zagwarantować możliwość dotarcia do wąskiego grona potencjalnych partnerów biznesowych. Podczas konferencji spotkasz wielu wybitnych specjalistów, którzy poprzez nawiązane relacje, przyczynią się do rozwoju Twojego biznesu.

  28-29 marca 2017 r. w Warszawie odbędzie się piąta już edycja konferencji, która w październiku 2016 przyciągnęła niemal 2000 uczestników. Wśród nich znalazło się 371 managerów, 291 startupów i 192 inwestorów z całego świata.

  Wolves Summit odbędzie się w dniach 28-29 marca. Konferencja przeznaczona jest dla startupów, jak i korporacji. Gwarantujemy ciekawe prelekcje i sesje networkingowe.

  Lokalizacja: Pałac Kultury i Nauki, plac Defilad 1, 00-901 Warszawa

  Termin: 28-29 marca 2017, 10.00

  Cena: 2 darmowe bilety dla startupów, 2967 zł dla inwestorów i korporacji.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  wolves-summit-create-network-and-grow