25 kwietnia 2019, 09:00:Kongres Profesjonalistów Public Relations - Bristol Tradition & Luxury Hotel, Mikołaja Kopernika 12, 35-069 Rzeszów

FinTech Nights #2

Już 26 marca w gdańskim Olivia Sky Club (Olivia Tower, al. Grunwaldzka 472) odbędzie się konferencja Fintech Nights #2.

Fintech Nights to cykl spotkań przedstawicieli branży fintech w Trójmieście. Wydarzenie ma budować relacje, wymianę doświadczeń, dzielenie się wiedzą o rynku i innowacjach łączących finanse i technologię. Organizatorem cyklu Fintech Nights jest BEST S.A., patronem wydarzenia jest Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja.

Konferencja FinTech Nights #2

Agenda Fintech Nights #2:

  • 17:45 – 18:00 Rejestracja
  • 18:00 – 18:10 Przywitanie
  • 18:10 – 18:50 Marcin Kusznier – Bankowe API… i co dalej?
  • 18:50 – 19:30 Yaroslav Yaroslavskiy – Non-traditional data in SME underwriting
  • 19:30 – 20:10 Maks Stempniewicz – Startup Ecosystem. Hack Your Culture!
  • 20:10 – 21:00 Networking

W wydarzeniu udział wezmą między innymi:

  • Marcin Kusznier – Wydział Bankowości Mobilnej i Open Bankingu, Nest Bank SA. Wieloletni pracownik branży finansowej i informatycznej. Autor innowacyjnych i cenionych rozwiązań organizacyjnych i technologicznych ze szczególnym uwzględnieniem systemów sprzedaży i obsługi posprzedażowej (m.in. pierwsze w Polsce wykorzystanie biometrii w bankowości mobilnej). Od 2016 roku związany z Nest Bankiem, gdzie odpowiada za rozwój bankowości mobilnej i open-banking. Pasjonat zastosowania technologii mobilnych w biznesie i idei otwartej bankowości.
  • Maks Stempniewicz – Entrepreneur in Residence, EY. Maks dołączył do EY w styczniu 2019 w roli Entrepreneur in Residence, przejmując obowiązki w zakresie Corporate Innovation Development oraz zarządzanie EYnovation w Polsce i regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Program EYnovation zrzesza spółki technologiczne z globalnym potencjałem i ambicjami, oferując im dostęp do usług i ekosystemy EY. Wcześniej przez niemal 5 lat prowadził działania nakierowane na startupy i środowisko technologiczne w ramach Microsoft również w regionie CEE. Ukończył studia ekonomiczne na Bradford University, Akademii im. Leona Koźmińskiego oraz Uniwersytecie Gdańskim.