Kilka dni temu temu ktoś w Gdańsku zrobił sobie tatuaż na łydce, a tym tatuażem było logo Bolta. Firma zainspirowana tym wydarzeniem postanowiła wprowadzić zupełnie nową metodę płatności (tak jakby).

Płatność tatuażem za przejazd Boltem

Właśnie staliśmy się pierwszą aplikacją na świecie, która przyjmuje płatności tatuażem. Z tej okazji w instagramowych naklejkach przygotowaliśmy dla Was kilkanaście wirtualnych tatuaży – od tribali, przez chińskie znaki, po celtyckie runy – czytamy na profilu Bolta na Instagramie.

Jak to działa? Na początku robimy zdjęcie (sobie, komuś, lub wybieramy fotkę z Internetu), otwieramy bibliotekę naklejek i wpisujemy hasło „Bolcik”. Następnie wybieramy spośród dostępnych tatuaży i nakładamy na nasze zdjęcie. Można też korzystać z filtrów i innych naklejek. Bolt zapewnia, że im kreatywniej i śmieszniej tym lepiej. Na koniec dodajemy zdjęcie do relacji na Instagram Stories i oznaczamy @bolt_poland.

Co wieczór Bolt wybierze 10 najbardziej kreatywnych zdjęć, a autorów nagrodzi kwotą 50 złotych na przejazdy. Promocja potrwa do wyczerpania funduszy. Im więcej razy się zgłosimy, tym większa szansa, że wygramy. Firma przypomina, żeby mieć otwarte profile, ponieważ w innym wypadku Bolt nie otrzyma powiadomień.