23 października 2018, 10:00:I Love Crypto 2018 - Złote Tarasy, Złota 59,00-120 Warszawa,Polska

Załóż konto w Banku BGŻ BNP Paribas i odbierz kupony do H&M

Załóż konto w Banku BGŻ BNP Paribas i odbierz kupony do H&M.

Darmowe konto i karta, a dodatkowo bon na zakupy o wartości do 150 zł – Bank BGŻ BNP Paribas zachęca młodych do korzystania z usług bankowych w ramach promocji „Zakupy z kontem”.

Bank z myślą o najmłodszej grupie klientów przygotował ofertę bezpłatnego konta osobistego wraz z darmową kartą wzbogaconą dodatkowo o bony o wartości nawet do 150 zł do wykorzystania w sieci sklepów H&M.

Czytaj także: Płatności z Visa Checkout już dostępne na stronie sopockiego Molo

Oferta promocyjna dla klientów BGŻ BNP Paribas

Oferta skierowana jest do osób pełnoletnich, które nie ukończyły jeszcze 26 lat i nie są oraz w ciągu ostatnich 2 latach nie były – klientami Banku. Warunkiem skorzystania z promocji jest rejestracja na stronie www.online.zakupyzkontem.pl, a następnie otwarcie Konta Maksymalnego (za pośrednictwem bankowej strony internetowej lub w oddziale) do dnia 30 września 2017 roku. Liczba promocyjnych kont jest ograniczona do 2500.

– Chcemy budować w młodych ludziach, rozpoczynających dorosłe życie, świadomość dostępnych na rynku usług bankowych. Szkoła średnia czy studia to moment, w którym zaczynają rozporządzać samodzielnie swoim budżetem i podejmują pierwsze poważniejsze decyzje finansowe. Chcemy ich przekonać do korzystania z usług bankowych i pokazać, jakie dodatkowe korzyści mogą z tego płynąć – mówi Andrzej Budasz, dyrektor Departamentu Produktów Detalicznych w Banku BGŻ BNP Paribas.

Uczestnicy promocji będą otrzymywać bony do wykorzystania na zakupy w sieci H&M w trzech transzach. Pierwszy, o wartości 50 zł, uzyskają gdy poprawnie zalogują się w systemie bankowości elektronicznej Pl@net oraz dokonają co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej do 31 października 2017 roku. Natomiast w kolejnych dwóch miesiącach będą musieli wykonać po minimum pięć transakcji bezgotówkowych kartą, za co mogą otrzymać kolejne dwa bony, każdy o wartości 50 zł.

Młodzi klienci Banku BGŻ BNP Paribas nie będą musieli się spieszyć z wykorzystaniem bonów zakupowych – czas na ich realizację upływa dopiero 31 października 2019 roku.