Zgodnie z zapowiedzią PayEye uruchomi swoją aplikację w kwietniu 2021 roku, a dokładnie 7 kwietnia. Dzień wcześniej serwis wyłączy możliwość korzystania z wersji webowej swojej usługi. Przez jeden dzień – wtorku 6 kwietnia do środy 7 kwietnia, będą prace serwisowe, w związku z tym użytkownicy PayEye będą musieli uzbroić się w cierpliwość, bo usługa w tym czasie będzie niedostępna. Aplikacja PayEye będzie udostępniona w sklepie z aplikacjami.

– W terminie od 6 kwietnia 2021 r. od godz. 10:00 do 7 kwietnia 2021 r. do godz. 10:00 z powodu prac serwisowych usługa PayEye nie będzie dostępna u naszych Partnerów – czytamy w informacji prasowej.

Płać po prostu… spojrzeniem

PayEye to fintech, który opracował komercyjny i pełny ekosystem płatniczy oparty o biometrię tęczówki oka. Pierwsza faza projektu jest realizowana pilotażowo we Wrocławiu i okolicach, ale liczba dostępnych miejsc, gdzie istnieje możliwość zapłaty spojrzeniem jest sukcesywnie poszerzana. W kolejnych etapach, fintech zamierza rozszerzyć usługę na cały kraj i nie wyklucza ekspansji zagranicznej.

/LP