Partner serwisuVisa dla biznesu

Felietony


Felietony ekspertów związanych z branżą fintech, prawem, bankowością i technologiami. Ważny głos w dyskusji i inne spojrzenie na istotne tematy. Perspektywa, z której warto spojrzeć na dany problem.
Jak zmieniły się finanse Polaków w czasie pandemii?
Przemysław Barankiewicz
July 12, 2021, 7:29 PM

„Nic już nie będzie takie samo” – mówią eksperci o wpływie Covidu na zachowania społeczne. A jak to wpłynęło na finanse osobiste Polaków.

Narzędzia dla firm w procesie transformacji cyfrowej
Anna Worwa
June 28, 2021, 3:19 PM

Według danych z raportu State of the Connected Customer 2020 88% klientów oczekuje, że firmy przyspieszą realizację inicjatyw cyfrowych w związku z pandemią COVID-19.

Jak nie wziąłem roweru w leasingu
Andrzej Grzechociński
April 29, 2021, 10:30 AM

Okazuje się, że mimo tego, że sprzedaż jednośladów osiąga w ostatnim czasie rekordowe poziomy, produkt ten na rynku leasingu nie jest już tak samo popularny. Znalazłem dosłownie kilka firm, które były w stanie zaoferować mi leasing roweru.

Trzy technologie, które zmienią biznes i IT w 2021 roku
Krzysztof Raś
March 11, 2021, 2:15 PM

Świat przeniósł się do sieci na absolutnie bezprecedensową skalę, co stworzyło nowe oraz spotęgowało istniejące cyfrowe możliwości i ryzyka.

Społeczeństwo 5.0 czyli o strategicznych problemach Polski
Piotr Mieczkowski
November 9, 2020, 1:01 PM

Myślę, że wielu z nas przekonało się, że sama technologia nie rozwiąże nam problemów w kraju. Społeczeństwo musi być świadome wyzwań, ale również być gotowe skorzystać z rozwiązań technologicznych.