Partner serwisuVisa dla biznesu

Najnowsze wiadomości ze świata Fintechu


Najnowsze wiadomości i artykułu ze świata FinTech, bankowości, InsurTech, płatności oraz technologii mobilnych. Najświeższe newsy o narzędziach i usługach, które ułatwiają życie. Prawo, biznes i ekonomia.
E-handel w maju stanowił 9,1 proc. sprzedaży detalicznej
June 23, 2021, 5:09 PM

Z najnowszego odczytu GUS wynika, że w maju br. odnotowano spadek wartości sprzedaży detalicznej przez Internet. Udział tej sprzedaży zmniejszył się z 10,8% w kwietniu br. do 9,1% w maju br.

Bitcoin - czy to szaleństwo kiedyś się skończy?
June 23, 2021, 4:45 PM

Nie ma tygodnia, by na rynku kryptowalut nie zdarzyły się ciekawe rzeczy, które targają ich kursem jak łupiną na oceanie.

Paperless w BNP Paribas - liczba dokumentów niemal równa tej z 2020 roku
June 23, 2021, 3:57 PM

Pierwsze półrocze tego roku pokazuje, że wdrażana przez Bank BNP Paribas polityka ograniczania zużycia papieru nabiera tempa, przynosząc coraz większe korzyści.

Największa platforma sprzedaży samochodów online wchodzi do Polski
June 23, 2021, 3:15 PM

Carvago oferuje również usługi dodatkowe, takie jak audyt techniczny pojazdu, dodatkowe finansowanie na zakup, przedłużoną gwarancję i natychmiastowe ubezpieczenie, a także dostawę auta do domu. 

Nie ma kibicowania bez biesiadowania - raport Pyszne.pl
June 23, 2021, 2:58 PM

Prawie połowa Polaków przyznaje, że nie wyobraża sobie oglądania meczu bez jedzenia, a ponad 80% sportowymi emocjami zamierza dzielić się z bliskimi.