Partner serwisuVisa dla biznesu

Bankowość


Banki w Polsce są motorem innowacji finansowych. Nowoczesne fintechowe rozwiązania wykorzystywane są w bankowości internetowej i mobilnej. Transformacja cyfrowa sprawia, że bankowanie staje się pozytywnym doświadczeniem dla klientów. Nowoczesna innowacyjna bankowość pomaga w codziennym zarządzaniu finansami osobistymi, a także wspiera rozwój biznesu.
ITCARD będzie obsługiwać bankomaty i wpłatomaty Credit Agricole
21 września 2022, 14:31

Właściciel sieci bankomatów Planet Cash nawiązał współpracę z Credit Agricole. W jej ramach zainstaluje w placówkach banku 433 nowe urządzenia.

PKO Bank Polski oferuje nowe lokaty. Oprocentowanie sięga 7,5%
19 września 2022, 13:21

W ofercie banku pojawiła się m.in. 3-miesięczna lokata na nowe środki z oprocentowaniem 7% dla klientów indywidualnych oraz 7,5% dla bankowości osobistej i prywatnej.

Jaka będzie rola banków w Ekosystemie FinTech Poland? [Wideo]
19 września 2022, 11:40

Paulina Skrzypińska, CIO w BNP Paribas Bank Polska wyjaśnia, jakie szanse przed polskim rynkiem innowacji finansowych otwiera powstanie Ekosystemu FinTech Poland.

Walmart wkrótce zaoferuje konta bankowe
16 września 2022, 11:16

Największy na świecie detalista wchodzi w finanse. W ramach beta testów część pracowników i klientów sieci otrzyma dostęp do nowych usług.

PKO BP umożliwia w pełni zdalne założenie konta dla dziecka
14 września 2022, 09:08

Klienci PKO Banku Polskiego, którzy chcą otworzyć konto swoim dzieciom mogą to zrobić całkowicie zdalnie za pośrednictwem serwisu iPKO i aplikacji IKO.