Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiBNP Paribas

Bankowość


Banki w Polsce są motorem innowacji finansowych. Nowoczesne fintechowe rozwiązania wykorzystywane są w bankowości internetowej i mobilnej. Transformacja cyfrowa sprawia, że bankowanie staje się pozytywnym doświadczeniem dla klientów. Nowoczesna innowacyjna bankowość pomaga w codziennym zarządzaniu finansami osobistymi, a także wspiera rozwój biznesu.
BBVA otwiera usługę handlu BTC dla klientów w Szwajcarii
June 18, 2021, 3:28 PM

Hiszpański bank BBVA zapowiedział, że udostepni klientom w Szwajcarii możliwość inwestowania w kryptowaluty. Usługa ma wystartować 21 czerwca.

Akcja charytatywna SGB. Pracownicy pokonali 500 tysięcy kilometrów
June 17, 2021, 1:07 PM

Zakończyła się III edycja Wyzwania Sportowego SGB. Konkurs przełoży się na konkretną pomoc dla dzieci, a także pomógł pracownikom odzyskać sportowy tryb życia.

Nowa karta płatnicza dla młodzieży od SGB
June 16, 2021, 11:49 AM

Nowa minimalistyczna karta płatnicza od SGB to kolejny krok w ramach ogłoszonej w kwietniu strategii „Otwieramy przyszłość”.

UOKiK ostrzega. Nie daj sobie ukraść pieniędzy z konta
June 11, 2021, 11:29 AM

UOKiK otrzymuje skargi od konsumentów, którzy w wyniku oszustwa stracili pieniądze z konta. UOKiK przypomina, jak zachować się w takiej sytuacji.

PKO BP udostępnia metalową kartę kredytową dla klientów korporacyjnych
June 10, 2021, 11:52 AM

Najbardziej prestiżowa biznesowa karta kredytowa - PKO Visa Business Credit Premium - jest już dostępna dla klientów korporacyjnych PKO BP.