Nagrody przyznawane podczas gali Microsoft Poland Partner of the Year Awards są wyrazem uznania dla firm należących do ekosystemu partnerów Microsoft. W tym roku wśród laureatów znalazła się spółka Ailleron, która skupia się na usługach rozwoju oprogramowania dla banków, firm leasingowych czy fintechów.

Ailleron nagrodzony przez Microsoft

Realizacja przez Ailleron strategii cloud-first w rozwoju systemu LiveBank została doceniona w kategorii “New Star: Independent Software Vendor & StartUp”. Jury konkursowe uzasadniło to wyróżnienie „sukcesem we wdrażaniu strategii cloud-first na wymagającym i regulowanym rynku finansowym, dojrzałością architektury rozwiązań oraz inwestycjami w szybki rozwój kompetencji pracowników”.

– To wielki zaszczyt znaleźć się w tak zacnym gronie liderów technologicznych. Od prawie 20 lat, dzięki pasji i zaangażowaniu naszych ekspertów, realizujemy przyszłościowe usługi i tworzymy rozwiązania IT dla branży finansowej. Partnerstwa technologiczne i biznesowe, jak to z Microsoftem, inspirują nas do świadczenia najwyższej klasy usług technologicznych dla finansów i kreowania cyfrowego przyspieszenia – komentuje Marcin Dąbrowski, Chief Operating Officer i wiceprezes Ailleron.

– W Polsce mamy już  prawie 7,5 tysiąca firm, których wysoko wykwalifikowani eksperci zdobyli zaufanie polskich i międzynarodowych organizacji na drodze transformacji cyfrowej. Ich praca i zaangażowanie mają kluczowy wpływ na rozwój Polskiej Doliny Cyfrowej – mówi Piotr Grzywacz, Dyrektor kanału partnerskiego polskiego oddziału Microsoft.

– Niezależnie od tego, czy chodzi o proste aplikacje, złożone systemy, czy różnorodne usługi, nasi partnerzy mają dostęp do nieograniczonych możliwości dzięki chmurze, która umożliwia tworzenie innowacji, skalowanie i różnicowanie typów rozwiązań, które dostarczają swoim klientom, aby mogli odnieść sukces i stać się bardziej konkurencyjnymi na rynku – dodaje Piotr Grzywacz.