Curve to fintech, który umożliwia agregację wielu kart do jednej i zarządzanie nimi za pomocą wygodnej aplikacji mobilnej. Jest to rozwiązanie przygotowane z myślą o podróżnikach lub osobach, które posiadają więcej niż jedną kartę. 

Curve wprowadza nowe funkcje

Użytkownicy Curve od dawna naciskali na fintech, by ten wdrożył płatności Apple Pay. Wszystko wskazuje na to, że brytyjski fintech jest bliski wdrożenia -niektórzy klienci podpięli już karty Mastercard. Ostatnio fintech musiał poszukać sposobu na budowanie przychodowości w innych dodatkowych funkcjach, np. przewalutowanie i transfery pieniężne, cashback czy kary metal i black, bo odkąd upowszechniły się płatności telefonem, do zarządzania kartami nie potrzeba innych aplikacji niż np. Wallet w Apple Pay.

Nie jest potrzebne instalowanie i rejestrowanie, a już napewno płacenie fintechom za coś, co klienci mają praktycznie za darmo od przedstawiciela GAFA. Praktycznie każda z funkcji, którą posiada Curve, mogłaby być szybko wdrożona np. przez Google. Innymi słowy, Curve jest przykładem takiego fintechu, którego główna usługa bardzo szybko straciła na atrakcyjności ze względu na postęp w płatnościach mobilnych. Czy fintech sobie poradzi? Zobaczymy jaki będzie entuzjazm inwestorów podczas kolejnej rundy inwestycyjnej.