Karty kredytowe Miles & More dostępne są w ponad 20 krajach i zapewniają użytkownikom różne przywileje. W pierwszym kwartale 2024 roku Bank Pekao we współpracy z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT udostępni swoim klientom dodatkową możliwość zbierania mil w programie Miles & More. Dzięki podpisanej umowie klienci Banku Pekao poza milami za przeloty będą mogli gromadzić mile także za transakcje kartą bez względu na to, gdzie będą one dokonywane.

Program Miles & More dostępny w ofercie Pekao

36 milionów członków Miles & More na całym świecie czyni ten program największym w Europie programem lojalnościowym dla osób często podróżujących. Mile gromadzi się latając LOT-em i innymi liniami partnerskimi sojuszu Star Alliance oraz korzystając z usług partnerów programu. Mogą one być wykorzystane na nagrody, między innymi bilety lotnicze, pobyty w hotelach, wynajem aut.

Karta Kredytowa z Żubrem Banku Pekao to produkt skierowany do wszystkich klientów. Karta jest dostępna w trzech pakietach – Standard, Złoty i Platynowy.

Może ona być darmowa w każdym z pakietów, a jej cechy to między innymi możliwość zmiany pakietu w dowolnym momencie, spłata w ratach 0%, zwrot za zakupy w Internecie, ubezpieczenia w podróży czy bezpłatny dostęp do saloników lotniskowych w przypadku opóźnienia lotu.