Dzięki nowej aplikacji, klienci mogą korzystać ze wszystkich funkcji oferowanych przez Portal Klienta Toyota Leasing. To oznacza, że teraz można zarządzać umową leasingu, dostępem do faktur i płatnościami online, a także sprawdzać terminy umów bez konieczności kontaktowania się z infolinią, czy dostępu do komputera.

Nowa aplikacja Toyota Leasing już dostępna

W przypadku podróży za granicę, teraz wystarczy zalogować się odciskiem palca lub Face ID w nowej aplikacji i w kilka sekund uzyskać pozwolenie na wyjazd leasingowanym autem – czytamy w komunikacie.

Funkcjonalności aplikacji obejmują:

  • Dostęp do dokumentów: Klienci mogą przeglądać faktury, noty księgowe oraz dokonywać płatności online.
  • Podgląd umów i pojazdów: Aplikacja umożliwia śledzenie danych związanych z umowami oraz finansowanych pojazdami.
  • Złożenie dyspozycji: Klienci mogą wykonywać różne operacje związane z umowami, takie jak pozwolenie na użytkowanie pojazdu poza granicami kraju czy zgoda na modyfikacje pojazdu.
  • Wykup pojazdu: Istnieje możliwość zgłoszenia zamiaru wykupu pojazdu przed końcem umowy finansowania.
  • Generowanie duplikatów faktur: Aplikacja umożliwia samodzielne generowanie potrzebnych dokumentów.

Dodatkowo, aplikacja Toyota Leasing Polska pozwala na logowanie za pomocą biometrii, takiej jak odcisk palca i Face ID. W aplikacji dostępne są również płatności online. Aplikacja oferuje taki sam zakres funkcji, który jest dostępny w pełnej wersji na komputerach i jest dostępna w sklepach Apple i Google.