Posiadacze kart płatniczych VeloBanku mogą skorzystać z akcji wymiany swoich starych plastików na nowe. Bank nagrodzi wszystkich klientów, którzy zdecydują się na ten krok do 10 listopada bieżącego roku – czytamy w komunikacie.

Promocja dla klientów w VeloBanku

W akcji  „Płać Bardziej Velo” mogą z tego tytułu otrzymać zwrot prowizji od wypłat gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce przez 2 miesiące od dnia, w którym przystąpią do oferty specjalnej – do 100 zł za każdy miesiąc, maksymalnie do 200 zł za cały okres akcji. Dodatkowym bonusem jest brak opłat za obsługę nowej karty do konta lub karty kredytowej w tym czasie.

Żeby przystąpić do akcji „Płać Bardziej Velo” należy aktywować nową wersję karty przysłaną przez bank do 10 listopada 2023 roku. Aktywacji można dokonać w bankowości elektronicznej, aplikacji mobilnej, z pomocą konsultanta telefonicznego VeloBanku lub w bankomacie. Potem użytkownicy mogą od razu korzystać z nowego środka płatniczego, dzięki czemu mają zapewnioną ciągłość dostępu do środków.

– Nowa edycja kart płatniczych została wykonana z materiałów w stu procentach pochodzących z recyklingu. Posiadają one też specjalne wycięcie ułatwiające ich użytkowanie osobom niewidomym i słabowidzącym. Zadbamy też, aby jak najlepiej zutylizować ich poprzedniczki. W ramach akcji zachęcamy klientów, aby przynosili do oddziałów banku stare karty, które zostaną w bezpieczny sposób zniszczone i poddane procesowi recyklingu – mówi Paweł Wawiernia, dyrektor Biura kart płatniczych w VeloBanku.