Dzięki uczestnictwu w nim inwestorzy będą mogli skorzystać ze zniżek na produkty jednego z największych ubezpieczycieli w kraju, a także na członkostwo w Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych – czytamy w komunikacie.

Biuro maklerskie Alior Banku w Moje Akcje PZU

PZU w minionym roku, jako pierwsza instytucja finansowa w Polsce, założyła program lojalnościowy „Moje Akcje PZU”. Jest to jeden z nielicznych programów spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Dostęp do benefitów zostaje aktywowany po osiągnięciu progu 100 akcji PZU (według stanu weryfikacji na pierwszy i piętnasty dzień miesiąca).

Inwestorzy dzięki członkostwu zyskują możliwość skorzystania z 10 proc. zniżki na flagowe produkty ubezpieczeniowe, pozwalające na ubezpieczenie auta, domu czy podróży. Zniżka na ubezpieczenie PZU zwiększa się do 20 proc., jeśli wskazana powyżej liczba akcji zostanie utrzymana w posiadaniu akcjonariusza przez 12 miesięcy od przystąpienia do programu.

– Obecnie prowadzimy zaawansowane prace nad nowymi funkcjonalnościami. Równolegle do rozwoju programu przez nowe benefity realizujemy prace mające na celu poszerzenie dostępności programu dla klientów kolejnych domów maklerskich. Docelowo chcielibyśmy, aby nasz program był obecny we wszystkich lub w większości domów maklerskich w Polsce – mówi Magdalena Komaracka, CFA, Dyrektor ds. Relacji Inwestorskich PZU.

Program Moje Akcje PZU zapewnia inwestorom indywidualnym atrakcyjny pakiet zniżek na flagowe ubezpieczenia PZU. Premiowane jest zarówno samo przystąpienie, jak i staż w programie. Po spełnieniu warunków uczestnictwa, akcjonariusze będą mogli kupić ubezpieczenia z rabatem 10 proc., a po roku uczestnictwa – aż 20 proc. taniej. Zniżki obejmują ubezpieczenie PZU Auto: AC, OC, NNW Max, ubezpieczenie PZU Gospodarstwo Rolne: Budynki Obowiązkowe, OC Obowiązkowe Rolnika, Mienie, NNW, ubezpieczenie PZU Dom, ubezpieczenie PZU NNW oraz ubezpieczenie turystyczne PZU Wojażer.