Wraz ze startem „pasji muzyki” nowi i obecni klienci mogą zamówić kartę do konta z wizerunkiem muzycznym oraz wybrać tło muzyczne w aplikacji PeoPay – czytamy w komunikacie.

Bank Pekao z nową ofertą dla młodych klientów

Dodatkowym bonusem dla posiadaczy karty „muzycznej” jest szansa na zdobycie aż 8000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Zebrane punkty o wartości 100 zł można wymienić na nagrody muzyczne, np.: bilety na koncerty, vouchery do sklepów oraz subskrypcje do platform streamingowych, słuchawki lub głośniki. Promocja trwa do 21.01.2024 r.

Warto dodać, że klienci Banku Pekao korzystający z programu Mastercard Bezcenne Chwile mogą szybciej odbierać nagrody i otrzymywać 2 punkty za każde wydane 50 zł kartą do konta i nawet 5 punktów za płatności kartą kredytową.

Bank Pekao przypomina o promocjach związanych z otwarciem rachunku. Biorąc udział w IX edycji „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę” klient może otrzymać do 200 zł premii Wystarczy otworzyć Konto Przekorzystne na selfie i spełnić pozostałe proste warunki, tzn. mieć ukończone 18 lat, być obywatelem Polski i wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych w ciągu trzech kolejnych miesięcy.