Od dzisiaj z promocji 7 proc. w skali roku przez 6 miesięcy do 400 tys. zł na koncie oszczędnościowym mogą skorzystać nowi klienci banku. Do oferty można przystąpić do 16 października bieżącego roku.

Nowa oferta depozytowa w Banku Pekao

– Z dostępnych raportów NBP wynika, że saldo środków na rachunkach bieżących prowadzonych w złotych dla klientów indywidualnych obniżyło się od początku roku o ponad 80 mld zł, czyli o prawie 12 proc. Jednym z powodów takiego spadku jest poszukiwanie przez klientów możliwości lokowania bieżących środków na bardziej atrakcyjny procent, który dostępny jest na rynku głównie na lokatach terminowych – mówi Remigiusz Hołdys, Dyrektor Departamentu w Pionie Bankowości Detalicznej Banku Pekao.

Oferta 7 proc. w skali roku na koncie oszczędnościowym dostępna jest również dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia. romocyjne oprocentowanie naliczane będzie do salda 3 tys. zł przez okres 6 miesięcy od otwarcia rachunku. Oferta  jest dostępna do 16.10.2022 r.

Klienci, którzy preferują oszczędzanie na lokatach terminowych mogą w aplikacji PeoPay otworzyć  Lokatę z Żubrem z oprocentowaniem 6 proc. w skali roku do kwoty 30 tys. zł na 6 miesięcy. Oferta ta jest dostępna do 30.09.2022 r. dla wszystkich klientów banku na nowe i dotychczasowe środki.