Kampania reklamowa to część długofalowej strategii wizerunkowej marki mPay, której nowym podpisem zostało hasło „Zawsze z Tobą”.

Reklama…

W ramach rozpoczętej właśnie kampanii wyprodukowane zostaną m.in. 6-sekundowe spoty z Jakubem Błaszczykowskim w roli głównej na Social Media oraz kanały własne mPay, a także banery display emitowane w serwisach horyzontalnych. W czerwcu wizerunek Kuby pojawi się również w outdoorze – na nośnikach citylight billboard przystanków komunikacji miejskiej w Warszawie, Krakowie, Trójmieście oraz Wrocławiu. Współpracę zaplanowano do końca roku, z możliwością przedłużenia o dwa lata.

i edukacja

– Kampania podzielona została na dwie warstwy: wizerunkową oraz edukacyjną. Jej celem jest zwiększenie świadomości marki mPay, a także zmiana pozycjonowania w kierunku aplikacji towarzyszącej cyfrowemu stylowi życia wszystkich Polaków. Chcemy pokazać jej najważniejsze funkcje, wielowymiarowość i dopasowanie do potrzeb każdego z nas. Stale aktualizujemy ofertę wdrażając kolejne usługi, co buduje przewagę konkurencyjną, czyniąc aplikację jeszcze bardziej atrakcyjną dla użytkowników, których już teraz jest ponad 1.5 mln – mówi Jarosław Grzesica, odpowiedzialny za strategię marki mPay.

W warstwie edukacyjnej kampanii, której twarzą została Miss Polonia Ziemi Częstochowskiej Milena Bilska, powstanie cykl 10 filmów opowiadających historię dziewczyny będącej w podróży, wykorzystującej nowoczesną technologię, która pozwala zaoszczędzić jej czas i skupić się na wyznaczonych zadaniach. Wszystkie odcinki utrzymane będą w stylu vlogowym, nawiązującym do User Generated Content. Cechować je będzie lekka forma i pozytywny klimat, przyprawiony szczyptą humoru.

Nowa identyfikacja wizualna mPay

mPay wprowadza także nową identyfikację wizualną. Zaktualizowana i odświeżona szata graficzna oraz logotyp mają być pierwszym etapem przemian aplikacji. Spółką podjęła bowiem strategiczną decyzję o optymalizacji interfejsu pod kątem wymagań współczesnych użytkowników.