W ciągu 30 dni od dnia transakcji, klienci Puccini będą mogli zdecydować, czy wolą opłacić całość należności za zakupy nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów, czy skorzystać z systemów ratalnych (3 lub 6 miesięcy).

Mokka udostępnia płatności odroczone w sklepach Puccini

Płatności za zakupy w sklepach stacjonarnych można odroczyć w aplikacji Mokka, udostępnionej doradcom Puccini. Oprócz salonów Puccini, z płatności odroczonych Mokka można także skorzystać m.in. w sklepach stacjonarnych YES, Verona, W.KRUK, Deni Cler, Kross, Paris Optique, Pawo czy Diverse.

Polska jest jednym z liderów w zakresie korzystania z BNPL. Z zakupów z odroczoną płatnością skorzystało aż 61 proc. polskich konsumentów. Jak wskazuje raport Koszyk Roku 2022 w Polsce z opcji buy now pay later można skorzystać już w 73 proc. największych sklepów online. Równocześnie BNPL dynamicznie rozwija się także w sieciach stacjonarnych.

– Współpraca z Puccini jest dla nas niezmiernie ważna. To kolejny gracz na rynku mody, który zaufał naszej firmie dołączając do grona ponad 7 tys. partnerów, z którymi współpracujemy w Europie Środkowo-Wschodniej, w tym m.in. w Rumunii – mówi Daniel Malinowski, Dyrektor Sprzedaży Mokka w Polsce.