Partner serwisu Visa dla biznesu

Podcast z Karolem Sadajem, Country Managerem Revoluta. Podcast #3

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
Opublikowano: 6 czerwca 2019, 16:36 Aktualizacja: 24 stycznia 2020, 14:05

Dlaczego Revolut jest lepszy od innych i jakie są plany fintechu na najbliższe miesiące? Między innymi na te pytania odpowiedział nam Karol Sadaj, Country Manager Revoluta w Polsce.

Rozmowa dotyczyła także polskiego rynku FinTech i otoczenia biznesowego dla startupów. Na początku podcast będzie dostępny tylko dla Członków Grupy „Sfintechowani” na Facebooku.

Podcast z Karolem Sadajem nagrywaliśmy jeszcze przed długo wyczekiwanym wdrożeniem Apple Pay w aplikacji Revoluta.

Revolut ma już w Polsce ponad 400 tys. użytkowników. Firma jest nadzorowana przez FCA (brytyjski odpowiednik KNF) oraz posiada licencję bankową na Litwie. Revolut to aplikacja mobilna wraz z wielowalutową kartą płatniczą, która przydaje się przede wszystkim do płatności zagranicznych. Karta prepaid umożliwia zakupy w sklepach stacjonarnych i w Internecie, a także wypłaty gotówki z bankomatów.

Fintech oferuje również inne usługi m.in. zakup ubezpieczenia dla podróżnych, ubezpieczenie smartfona czy zakup kryptowalut. Z kolei kilka dni temu Revolut umożliwił klientom grupowe oszczędzanie dzięki funkcji Group Vaults. Użytkownicy będą mogli w dowolnym czasie wpłacać do sejfów Group Vaults zaokrąglone końcówki płatności, ustawić automatyczne powtarzające się donacje lub dokonać jednorazowej wpłaty.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

podcast-revolut