Partner serwisu Visa dla biznesu

Podcast z Karolem Sadajem, Country Managerem Revoluta. Podcast #3

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Podcasty Sfintechowani
Opublikowano: 6 czerwca 2019, 16:36 Aktualizacja: 31 stycznia 2020, 12:26

Dlaczego Revolut jest lepszy od innych i jakie są plany fintechu na najbliższe miesiące? Między innymi na te pytania odpowiedział nam Karol Sadaj, Country Manager Revoluta w Polsce.

Podcast Karol Sadaj, Revolut

Rozmowa dotyczyła także polskiego rynku FinTech i otoczenia biznesowego dla startupów. Na początku podcast będzie dostępny tylko dla Członków Grupy „Sfintechowani” na Facebooku.

Podcast z Karolem Sadajem nagrywaliśmy jeszcze przed długo wyczekiwanym wdrożeniem Apple Pay w aplikacji Revoluta.

Revolut ma już w Polsce ponad 400 tys. użytkowników. Firma jest nadzorowana przez FCA (brytyjski odpowiednik KNF) oraz posiada licencję bankową na Litwie. Revolut to aplikacja mobilna wraz z wielowalutową kartą płatniczą, która przydaje się przede wszystkim do płatności zagranicznych. Karta prepaid umożliwia zakupy w sklepach stacjonarnych i w Internecie, a także wypłaty gotówki z bankomatów.

Fintech oferuje również inne usługi m.in. zakup ubezpieczenia dla podróżnych, ubezpieczenie smartfona czy zakup kryptowalut. Z kolei kilka dni temu Revolut umożliwił klientom grupowe oszczędzanie dzięki funkcji Group Vaults. Użytkownicy będą mogli w dowolnym czasie wpłacać do sejfów Group Vaults zaokrąglone końcówki płatności, ustawić automatyczne powtarzające się donacje lub dokonać jednorazowej wpłaty.

Audio:

Słuchaj nas na:


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

podcast-revolut