Loteria trwa przez 4 miesiące, na koniec każdego z nich uczestnicy wezmą udział w losowaniu jednej z nagród głównych, o wartości 100 000 zł. Tegoroczna edycja BLIKOMANII to ponad – 16 tys. nagród  o  łącznej wartości przekraczającej 2 mln PLN. Każda transakcja to szansa na wygraną.

Czym jest BLIK?

Dzięki BLIKOWI miliony Polaków mogą przy użyciu telefonu bezpiecznie i wygodnie płacić za zakupy w internecie i sklepach stacjonarnych, przelewać natychmiastowo na telefon pieniądze innym użytkownikom systemu, wpłacać i wypłacać gotówkę z bankomatów, a już za chwilę także płacić zbliżeniowo w sklepach stacjonarnych na całym świecie. W 2020 roku ponad 12 mln osób skorzystało z BLIKA, realizując blisko pół miliarda transakcji.

Każdy kto płaci BLIKIEM może teraz wziąć udział w losowaniu. Codziennie przyznawanych jest 135 nagród o wartości 100 PLN oraz na koniec każdego miesiąca nagroda główna w wysokości 100 000 PLN. Losowania odbywają się raz w tygodniu, a łączna pula nagród w tegorocznej edycji to ponad 2 mln PLN.

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy zarejestrować się na stronie www.blikomania.pl i dokonać transakcji weryfikacyjnej biorącej udział w losowaniu w kwocie symbolicznej złotówki na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci.

– BLIK to bardzo silna marka i ulubiona metoda płatności użytkowników bankowych aplikacji. W zeszłym roku nasi użytkownicy wykonali blisko pół miliarda transakcji. Jesteśmy przekonani, że obecna edycja BLIKOMANII przyczyni się do jeszcze częstszego korzystania z BLIKA przez obecnych użytkowników oraz zmotywuje nowych do realizacji pierwszych transakcji. Okazji do skorzystania  z BLIKA jest wiele, ponieważ BLIK to powszechny sposób płatności, którym można płacić w internecie, przelewać natychmiastowo pieniądze na numer telefonu odbiorcy, wpłacać i wypłacać pieniądze z bankomatu, a także płacić w sklepach stacjonarnych – mówi Krzysztof Ziewiec, dyrektor departamentu marketingu i PR Polskiego Standardu Płatności, operatora BLIKA.