Ostatnio VeloBank zaprezentował swoją markę po rebrandingu oraz nowe hasło, czyli „Świat bardziej Velo”. Bank chce pozyskać 400 tys. nowych aktywnych klientów. Pomóc w tym ma odświeżona oferta produktowa, w tym rachunek osobisty – VeloKonto. Do założenia konta ma zachęcać nowa promocja „Witaj w VeloBanku”.

Nowe VeloKonto z bonusem do 600 zł

Promocja „Witaj w VeloBanku” skierowana jest do nowych klientów, którzy założą VeloKonto z VeloSkarbonką oraz wyrażą zgody marketingowe. Bank wypłaci im 10% wartości zakupów dokonanych kartą, telefonem z kartą wirtualną lub BLIKIEM – maksymalnie 100 zł w ciągu każdych kolejnych 30 dni od daty otwarcia VeloKonta. Łącznie można zyskać 600 zł bonusu podczas 180 dni okresu trwania promocji.

Zwrot za zakupy trafi do VeloSkarbonki. To konto oszczędnościowe, które pozwala na odkładanie drobnych sum przy okazji codziennych zakupów. Klient określa kwotę do jakiej bank ma zaokrąglać w górę jego płatności kartą. Te zaokrąglenia odkładane są następnie do VeloSkarbonki. Zgromadzone środki objęte są oprocentowaniem w wysokości 8% dla kwoty do 3 tys. zł.

Czym charakteryzuje się VeloKonto?

  • 0 zł za prowadzenie konta;
  • 0 zł za wydanie karty debetowej;
  • 0 zł za przelewy internetowe w PLN;
  • 0 zł za wypłaty w bankomatach Planet Cash;
  • 0 zł za obsługę karty debetowej (dla klientów, którzy realizują 5 transakcji bezgotówkowych kartą, telefonem z kartą wirtualną lub BLIK);
  • 0 zł za wypłatę we wszystkich bankomatach w Polsce i UE (dla klientów, którzy realizują 5 transakcji bezgotówkowych kartą, telefonem z kartą wirtualną lub BLIK).

W przypadku niespełnienia powyższego warunku opłata za obsługę karty do konta wynosi 7 zł miesięcznie i 5 zł za każdą wypłatę z bankomatu innego niż Planet Cash. Dla posiadaczy Velokonta poniżej 26 r.ż., konto i karta do konta są bezwarunkowo bezpłatne. Nowa oferta konta jest dostępna dla obecnych, jak i nowych klientów.