Klienci otrzymają okresowo stałe oprocentowanie przez 5 lat i nie zapłacą prowizji za udzielenie kredytu, jeśli skorzystają z oferty rachunku płatniczego oraz ubezpieczenia nieruchomości dostępnych w banku.

VeloDom – nowy kredyt hipoteczny od VeloBanku

Kredyt hipoteczny w VeloBanku dostępny jest w złotówkach. Można nim sfinansować nie tylko zakup nieruchomości na rynku pierwotnym oraz wtórnym, ale również budowę lub rozbudowę domu, wykończenie, remont czy refinansowanie kredytu mieszkaniowego.

Kwota kredytu hipotecznego w VeloBanku to minimum 100 tys. zł, a maksymalnie 3 mln zł. Rekomendowany  okres spłaty kredytu to maksymalnie 25 lat. Klienci VeloBanku mogą wybrać dłuższy okres kredytowania, ale nie dłuższy niż 35 lat (minimum to 60 miesięcy).

Przez pierwsze 5 lat oprocentowanie kredytu hipotecznego jest stałe. Po tym czasie klienci posiadający zdolność kredytową decydują, czy ponownie chcą skorzystać z oprocentowania stałego na okres 5 lat na nowych warunkach czy oprocentowania zmiennego wyliczonego jako suma marży oraz wskaźnika WIRON 1M Stopa Składana.

VeloBank nie pobierze od klientów prowizji za udzielenie kredytu hipotecznego przy skorzystaniu jednocześnie z ubezpieczenia nieruchomości dostępnego w ofercie banku oraz rachunku VeloKonto i spełnienia dodatkowych warunków (posiadanie rachunku z wpływem miesięcznym min. 3 tys. zł z dostępem do bankowości internetowej oraz wyrażoną zgodą na e-korespondencję). Nie ma również prowizji za wcześniejszą spłatę lub nadpłatę kredytu.

Klienci korzystający z oferty kredytu hipotecznego w VeloBanku mogą sfinansować do 90% wartości nieruchomości. Celem finansowania musi być nieruchomość, ale maksymalnie 15% kredytu może być przeznaczone na dowolny cel, np. opłaty notarialne związane z zawarciem umowy kupna nieruchomości, sądowe i notarialne koszty związane z ustanowieniem hipoteki czy prowizję dla agencji nieruchomości.