Volkswagen Bank (dostarczający usługi bankowe w ramach Volkswagen Financial Services) oraz firma ITCARD nawiązali współpracę, w ramach której bank będzie oferować swoim klientom biznesowym produkty Planet Pay. W efekcie otrzymają dodatkowy benefit – jest nim dostęp do wszystkich produktów związanych z akceptacją kart płatniczych: terminali płatniczych, aplikacji POSapp oraz bramki do płatności online na promocyjnych warunkach.

Volkswagen Bank wprowadza nowe benefity dla przedsiębiorców

Klienci firmowi Volkswagen Bank będą mogli prowadzić przy użyciu nowoczesnych narzędzi: od standardowego terminala POS przez 18 miesięcy za darmo, po mobilną aplikację płatniczą na swoim smartfonie przez 24 miesiące – również za darmo. Z kolei klientom prowadzącym biznes internetowy bank oferuje brak opłaty za obsługę przez 2 miesiące – czytamy w komunikacie.

ITCARD obsługuje obecnie ponad 100 000 tradycyjnych terminali POS oraz terminali aplikacyjnych POSapp i dostarcza rozwiązania akceptacji kart płatniczych, BLIKA i płatności mobilnych w terminalach płatniczych oraz Internecie.

Ostatnio na Fintek.pl pisaliśmy o współpracy Santander Bank Polska z ITCARD i Euronetem. Bank rozpoczął pilotaż obsługi bankomatów i wpłatomatów przez zewnętrznych operatorów. We wrześniu do Euronetu trafiły 2 maszyny. Migracja sieci blisko 1400 bankomatów i wpłatomatów rozpocznie się po zakończeniu pilotażu i potrwa do września przyszłego roku. Docelowo do Euronetu trafi około 1100 bankomatów, tj. 80% dotychczasowej sieci banku, do ITCARD 20%.