Włączenie do oferty mPay biletów Kolei Małopolskiej ułatwi użytkownikom aplikacji poróżowanie m.in. do: Krakowa, Wieliczki, Nowego Sącza, Krynicy-Zdrój i Tarnowa. Dotychczas za jej pośrednictwem mogli kupować bilety: Kolei Mazowieckich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Śląskich, Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, a także te dostępne na platformach Dworzec Online i ewhd.eu.

Kolejne bilety i multiwyszukiwarka połączeń w aplikacji mPay

W przypadku Kolei Małopolskich warto zaznaczyć, że klienci mPay mają do wyboru wszystkie rodzaje biletów, tj.: 2-godzinne, 6-godzinne, zintegrowane na pociąg i komunikację miejską, jednorazowe i miesięczne.

– Koleje Małopolskie są już piątym przewoźnikiem kolejowym i jednocześnie siódmym partnerem, włączając platformy Dworzec Online i ewhd.eu, oferującym przemieszczanie się na dłuższych dystansach. Konsekwentnie pracujemy też nad kolejnymi wdrożeniami – mówi Andrzej Basiak, Prezes Zarządu mPay S.A.

Jednym z udogodnień dla podróżujących na dłuższych trasach jest multiwyszukiwarka połączeń mPay. Dzięki niej użytkownik dostaje informację na temat najbardziej optymalnych, zarówno pod względem czasowym, jak i kosztowym, opcji transportu kolejowego, autobusowego lub łączonego.

Klienci mogą wybierać z oferty wszystkich przewoźników, z którymi aktualnie współpracuje mPay. Przez aplikację otrzymają informację o godzinach odjazdu, wizualizację podroży na mapie oraz zakupią bilet – także na transport łączony, obejmujący kolej i autobusy.