MillionPugs to globalny program lojalnościowy, umożliwiający użytkownikom zbieranie punktów za zakupy online w ponad 20 tys. sklepach, m.in. Allegro, Pyszne, Empik, czy MediaExpert. Mogą je wymienić na nagrody związane ze swoimi ulubionymi grami, w tym League of Legends, VALORANT, czy Teamfight Tactics.

Alior Bank z ofertą dla graczy

W projekt zainwestowali liderzy z takich firm jak Riot Games, Twitch.tv, CCP i innych gigantów branży. Potencjał MillionPugs dostrzegł również Alior Bank, co zaowocowało nawiązaniem współpracy.

Gracze mają możliwość zdobycia 200 Riot Points, za symboliczne 2 punkty w programie Bezcenne Chwile. Zapewniają one dostęp do bogatej oferty skinów, championów i innych cennych przedmiotów, które pozwolą im znacznie urozmaicić rozgrywkę. Aby skorzystać z oferty klienci muszą być jednocześnie uczestnikami programu Mastercard Bezcenne Chwile.

W ofercie Alior Banku znaleźć już można Konto Jakże Osobiste z benefitami dla graczy oraz karty debetowe z wizerunkiem bohaterów League of Legends: Ashe oraz Lulu. Mimo, że jest to dopiero pierwsza wspólna akcja z tym partnerem, w przyszłości planowane są kolejne oferty specjalne dla pasjonatów innych gier – czytamy w komunikacie.

– Współpraca z MillionPugs umożliwi nam dostarczenie więcej korzyści dla graczy. W tym wypadku skupiamy się na miłośnikach gier ze stajni Riot Games, ale jestem przekonany, że w przyszłości czekają nas kolejne inicjatywy – mówi Mateusz Tomczak, Menedżer ds. Rozwoju Produktów w Alior Banku.