Partner serwisuVisa dla biznesu

Alior Bank


Alior Bank to bank powstały w 2008 roku. Jednym z założycieli był Wojciech Sobieraj. W 2015 roku głównym udziałowcem Alior Banku zostało PZU. Bank obsługuje ok. 4 mln klientów. Oferuje konta, kredyty, lokaty i inne produkty dostępne za pośrednictwem aplikacji mobilnej oraz bankowości elektronicznej. Alior Bank nazywany jest "Cyfrowym Buntownikiem" ze względu na swoje zaawansowanie technologiczne i wykorzystywanie innowacji fintech m.in. Alior Bank kantor.
Bezpieczne pożyczanie w Alior Banku. Kredytobiorcy z darmowym dostępem do Alertów BIK
September 10, 2021, 11:05 AM

Alior Bank nawiązał współpracę z Biurem Informacji Kredytowej (BIK). Dzięki niej osoby składające wniosek o pożyczkę lub kredyt konsolidacyjny będą mogły bezpłatnie skorzystać z usługi Alertów BIK.

Biuro Maklerskie Alior Bank uruchomiło nową platformę inwestycyjną Alior 4 Trader
August 16, 2021, 12:45 PM

Alior 4 Trader to nowoczesne narzędzie, służące do handlu na rynku kontraktów różnic kursowych na waluty, towary i indeksy giełd zagranicznych.

Fundusz Akcji Ekologicznych w Alior Banku – zysk dla inwestorów oraz klimatu
August 13, 2021, 1:33 PM

Dziś około 25 proc. inwestycji na światowym rynku kapitałowym i prawie połowa w Europie jest realizowana w zgodzie z postulatami ESG (Environmental, Social and Corporate Governance).

Alior Bank rozszerza ofertę dla firm o nowe rozwiązania na cele ekologiczne
August 12, 2021, 10:52 AM

Alior udostępnił Biznes Kredyt Zakupowy na realizację inicjatyw ekologicznych. To kolejne rozwiązanie, które wspiera zieloną transformację.

InfoNina, voicebot Alior Banku, zyskuje nowe umiejętności
August 11, 2021, 12:34 PM

Voicebot InfoNina wspomaga klientów Alior Banku już od pół roku, co wpłynęło na usprawnienie obsługi. Aktualnie prawie 10 proc. wszystkich klientów kontaktujących się z Infolinią rozmawia wyłącznie z InfoNiną.