Partner serwisuVisa dla biznesu

Alior Bank


Alior Bank to bank powstały w 2008 roku. Jednym z założycieli był Wojciech Sobieraj. W 2015 roku głównym udziałowcem Alior Banku zostało PZU. Bank obsługuje ok. 4 mln klientów. Oferuje konta, kredyty, lokaty i inne produkty dostępne za pośrednictwem aplikacji mobilnej oraz bankowości elektronicznej. Alior Bank nazywany jest "Cyfrowym Buntownikiem" ze względu na swoje zaawansowanie technologiczne i wykorzystywanie innowacji fintech m.in. Alior Bank kantor.
Z jakimi wyzwaniami będzie musiał mierzyć się sektor bankowy w 2021 roku?
January 4, 2021, 2:49 PM

Eksperci Alior Banku podsumowują mijający rok i analizują najważniejsze zagadnienia, z którymi będą musiały zmierzyć się banki w 2021 roku.

Aplikację Alior Banku można pobrać z Huawei AppGallery
December 22, 2020, 11:35 AM

Aplikacja w pierwszej kolejności będzie dostępna dla urządzeń Huawei opartych o Google Mobile Services, a docelowo zostanie zintegrowana z Huawei Mobile Service.

Alior Bank udostępnia nowe funkcje w systemie Business Pro
December 16, 2020, 9:38 AM

Teraz oprócz zamawiania kart debetowych, klienci biznesowi mogą składać wnioski online o rachunki pomocnicze, płacowe i lokacyjne oraz nadawać do nich uprawnienia.

Autopay już jest dostępne w aplikacji Alior Banku
December 7, 2020, 1:13 PM

Alior Bank wprowadził Autopay. Klienci mogą już płacić za przejazdy bezpośrednio ze swojego rachunku bankowego po dokonaniu konfiguracji w Alior Mobile.

Weekendowa przerwa w dostępie do systemów Alior Banku
November 27, 2020, 7:50 AM

W najbliższy weekend zaplanowano przeprowadzenie połączenia operacyjnego oddziału T-Mobile Usługi Bankowe z Alior Bankiem.