Z promocji mogą skorzystać klienci indywidualni, którzy nie posiadali w Alior Banku pożyczek gotówkowych lub kredytów konsolidacyjnych w ciągu ostatnich 12. miesięcy. Maksymalna kwota kredytu to 200 tys. zł na okres 3 lat.

Alior Bank z ofertą stałej raty kredytu

Z informacji uzyskanych od potencjalnych klientów wynika, że w kredytach liczy się dla nich najbardziej stałe oprocentowanie i świadomość, że rata nie zmieni się podczas całego procesu kredytowania – czytamy w komunikacie Alior Banku.

Z kredytu ze stałą ratą, mogą skorzystać klienci indywidualni, którzy nie posiadali w Alior Banku pożyczek gotówkowych lub kredytów konsolidacyjnych w ciągu 12. miesięcy poprzedzających termin złożenia wniosku. Prowizja za udzielenie kredytu wynosi 0 proc. Maksymalna kwota kredytu to 200 tys. zł, a okres kredytowania trwa od 3 miesięcy do 3 lat.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) „Kredytu ze Stałą Ratą” jest równa 10,36 proc. W ramach tej oferty można ponadto dokonać konsolidacji zobowiązań spoza Alior Banku i spłacić je w ramach jednej, wygodnej raty. Ostateczne warunki kredytowania zależą od zdolności kredytowej klienta, kwoty kredytu, okresu kredytowania, daty wypłaty kredytu, daty płatności pierwszej raty oraz wymaganych przez bank zabezpieczeń.