Cały proces rozpoczyna się po podaniu NIP-u, adresu mailowego oraz numeru telefonu. Dane dotyczące firmy przenoszone są automatycznie z CEIDG/REGON. Potwierdzenie tożsamości klienta odbywa się za pośrednictwem kuriera (bez podpisywania umów papierowych) lub przelewem PayByLink. Umowa podpisywana jest elektronicznie i zatwierdzana SMS-em.

Nowy wniosek o iKonto Biznes z promocją 350 zł od Alior Banku

Wniosek internetowy oprócz konta firmowego z kartą debetową pozwala również na założenie dodatkowych produktów takich jak na przykład rachunek lokacyjny. Oprócz tego, Alior Bank planuje regularnie udoskonalać nowy proces, m.in. o kolejne metody weryfikacji tożsamości – czytamy w komunikacie.

Bank nie pobiera opłat za otwarcie i prowadzenie iKonta Biznes. Z opłat zwolnione są też między innymi internetowe przelewy krajowe eliksir, w tym do ZUS i US, wypłaty z bankomatów zlokalizowanych w oddziałach Alior Banku. Bank nagradza również za wybrane transakcje – roczna premia może wynieść nawet 1500 zł.

Nagroda w wysokości 350 zł będzie wypłacona klientowi, który złoży wniosek internetowy o iKonto Biznes z użyciem kodu promocyjnego: KOD350PLN w terminie od 12.12.2022 r. do 31.12.2022 r. Kod jest ważny do 31 grudnia 2022 r. z zastrzeżeniem, że nie dłużej niż 10 dni od dnia rozpoczęcia wypełniania przez klienta wniosku. Liczba kodów umożliwiających skorzystanie z promocji jest ograniczona do 550 szt. Bank wypłaci nagrodę jedynie uczestnikom, którzy przed dniem przystąpienia do promocji nie posiadają i nie posiadali w ciągu ostatnich 12 miesięcy w banku żadnego produktu skierowanego do przedsiębiorców. Szczegółowe warunki opisane są w regulaminie promocji „350 zł na start”.

Premia w wysokości do 1500 zł będzie wypłacana klientowi, który wykona czynności określone w regulaminie promocji „1500 zł dla firm” dla posiadaczy rachunku iKonto Biznes lub rachunku 4×4 – edycja III. Maksymalna wysokość premii wynosi 1500 zł na 12 miesięcy. Premia wypłacana jest w cyklach miesięcznych, nie więcej niż 125 zł w każdym miesiącu trwania promocji.