– Chcemy tym samym zachęcać do szerszego korzystania z płatności mobilnych, które będą premiowane. Podwójne punkty będą naliczane wszystkim uczestnikom, którzy będą płacili telefonem lub kartą w Internecie – powiedział Artur Józefowski, dyrektor Biura Bankowości Mobilnej i Internetowej w SGB-Banku.

Program Bezcenne Chwile w aplikacji SGB Mobile

Klienci banków SGB po zalogowaniu do aplikacji SGB Mobile mogą zapisać się do programu Bezcenne Chwile, rejestrując w nim swoją kartę Mastercard. Uczestnicy programu za pomocą aplikacji mogą sprawdzić stan konta oraz przejrzeć katalog nagród i ustawiać swój indywidualny cel.

SGB podkreśla, że proces rejestracji w programie lojalnościowym w aplikacji jest prosty i szybki. Klient nie musi uzupełniać swoich danych, a jedynie zalogować się do aplikacji SGB Mobile i udzielić odpowiednich zgód. Każda płatność zrealizowana za pomocą zarejestrowanej karty automatycznie zasila konto uczestnika punktami. Zgromadzone punkty są widoczne w aplikacji.

Grupa SGB przygotowała promocję dla klientów, którzy zarejestrują kartę do programu korzystając z SGB Mobile. Za wykonanie nią przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej na kwotę min. 50 zł w terminie 30 dni od przystąpienia do programu, użytkownik otrzyma 100 zł w punktach. Dodatkową 100 zł w punktach mogą zgarnąć posiadacze nowo wydanych kart Mastercard w bankach SGB.