Partner serwisuVisa dla biznesu

Mastercard


MasterCard - amerykańska międzynarodowa korporacja usług finansowych z siedzibą w Nowym Jorku. Jedna z dwóch głównych korporacji międzynarodowych  obsługujących karty płatnicze. W połowie 2018 roku jej wartość wyniosła około 202 miliardów dolarów, co czyni ją jedną z najcenniejszych firm na świecie. Logo Mastercard należy do najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Karty Mastercard wydawane są przez większość banków w Polsce. W ostatnich latach firma silnie inwestuje w rozwój technologii fintech m.in. w Portfel Elektroniczny Mastercard, czyli Masterpass.
FinTech Poland i Mastercard będą wspierać przedsiębiorców w zakresie cyfryzacji
29 lipca 2022, 12:56

W ramach projektu przedsiębiorcy otrzymają dostęp do bezpłatnego programu szkoleniowego, który pomoże im odnieść sukces w cyfrowej rzeczywistości.

Mastercard udostępnia platformę GdzieZamieszkac.com zupełnie za darmo
8 lipca 2022, 14:01

Nowe narzędzie prezentuje przybliżone koszty życia w różnych miastach i regionach Polski. Dzięki temu, platforma posłuży do wyszukiwania lokalizacji optymalnych pod kątem sytuacji rodzinnej i budżetu wyszukującego. Narzędzie dostępne jest w trzech językach: polskim, ukraińskim i angielskim, bez rejestracji czy logowania.

Rusza promocja „Bezcenne 20 tysięcy punktów” Banku Pocztowego
8 lipca 2022, 11:00

Promocja Banku Pocztowego „Bezcenne 20 tysięcy punktów” potrwa niecałe 3 miesiące. Pula nagród jest ograniczona. 875 uczestników, którzy spełnią warunki jako pierwsi, otrzyma bonusowe powitalne 20 000 punktów.

Fintech Zen otrzymuje certyfikat Digital First od Mastercard
24 czerwca 2022, 11:00

Wdrożenie jest procedowane, a certyfikowane rozwiązanie wejdzie do użytku w Zen już wkrótce. Będzie dostępne zarówno dla użytkowników systemu Android, jak i iOS.

Płatność uśmiechem lub ruchem dłoni. Nowy program od Mastercard
19 maja 2022, 11:35

Pierwszy projekt pilotażowy zostanie uruchomiony w tym tygodniu w Brazylii we współpracy z Payface i St Marche.