Partner serwisuVisa dla biznesu

Mastercard


MasterCard - amerykańska międzynarodowa korporacja usług finansowych z siedzibą w Nowym Jorku. Jedna z dwóch głównych korporacji międzynarodowych  obsługujących karty płatnicze. W połowie 2018 roku jej wartość wyniosła około 202 miliardów dolarów, co czyni ją jedną z najcenniejszych firm na świecie. Logo Mastercard należy do najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Karty Mastercard wydawane są przez większość banków w Polsce. W ostatnich latach firma silnie inwestuje w rozwój technologii fintech m.in. w Portfel Elektroniczny Mastercard, czyli Masterpass.
Mastercard poszerza ofertę dla banków i fintechów o pakiet Crypto Source
18 października 2022, 10:32

Nowe rozwiązanie ma umożliwić instytucjom finansowym oferowanie klientom bezpiecznej obsługi transakcji w kryptowalutach.

Firma hi wprowadza personalizowaną kartę NFT Mastercard
28 września 2022, 09:10

Uprawnieni posiadacze karty mogą umieścić na niej swój awatar NFT. Za pomocą karty można płacić tradycyjnymi walutami oraz kryptowalutami, w tym stablecoinami.

Badanie Mastercard: pokolenie Z i millenialsi najbardziej otwarci na innowacyjne finanse
23 września 2022, 10:08

Jak wynika z raportu Mastercard New Payments Index 2022, Polacy są otwarci na cyfrowe metody płatności. Najczęściej skłaniają się ku nim "zetki" (72%) i millenialsi (55%).

Kumulacja promocji w Pekao. Nagrody o wartości 350 zł w programie Bezcenne Chwile
7 września 2022, 14:47

Nowi i dotychczasowi klienci Banku Pekao mogą otrzymać łącznie aż 28 000 punktów w programie Mastercard. Punkty można wymienić na vouchery do wybranych sklepów.

Mastercard podwyższa limit wypłaty w ramach usługi "Płać kartą i wypłacaj"
25 sierpnia 2022, 11:10

Posiadacze kart Mastercard będą mogli wypłacić maksymalnie 1 tys. złotych podczas płacenia kartą za zakupy.