Partner serwisuVisa dla biznesu

Mastercard


MasterCard - amerykańska międzynarodowa korporacja usług finansowych z siedzibą w Nowym Jorku. Jedna z dwóch głównych korporacji międzynarodowych  obsługujących karty płatnicze. W połowie 2018 roku jej wartość wyniosła około 202 miliardów dolarów, co czyni ją jedną z najcenniejszych firm na świecie. Logo Mastercard należy do najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Karty Mastercard wydawane są przez większość banków w Polsce. W ostatnich latach firma silnie inwestuje w rozwój technologii fintech m.in. w Portfel Elektroniczny Mastercard, czyli Masterpass.
Mastercard na zakupach w McDonald's. Przejmuje startup Dynamic Yield
22 grudnia 2021, 11:28

Spółka odpowiada m.in. za modernizację punktów obsługi i cyfrowych kiosków do składania zamówień w McDonald's.

Partnerstwo Mastercard z Europolem odpowiedzią na wzrost cyberprzestępczości
8 grudnia 2021, 15:23

Współpraca ma wzmocnić odporność Europy na zagrożenia cybernetyczne. Organizacje będą m.in. wymieniać się informacjami i określać kluczowe działania.

Program BNPL od Mastercard nabiera rozpędu
12 listopada 2021, 12:24

Ogłoszono pozyskanie kolejnych partnerów rozwiązania Mastercard Installments, w tym m.in. American Airlines, CSI oraz TSYS.

Mastercard wprowadza kartę dla osób niewidomych
29 października 2021, 12:17

W kartach z serii Touch Card udoskonalono standard wzornictwa. Specjalne nacięcie na boku karty ułatwi klientowi rozpoznanie jej wyłącznie za pomocą dotyku.

Mastercard: małe firmy przenoszą działalność do e-commerce szybciej niż przed pandemią
11 października 2021, 12:56

Mastercard opublikował raport „Recovery Insights: Small Business Reset”, którego tematem jest wpływ globalnego kryzysu związanego z pandemią na małe firmy.