Partner serwisuVisa dla biznesu

Mastercard


MasterCard - amerykańska międzynarodowa korporacja usług finansowych z siedzibą w Nowym Jorku. Jedna z dwóch głównych korporacji międzynarodowych  obsługujących karty płatnicze. W połowie 2018 roku jej wartość wyniosła około 202 miliardów dolarów, co czyni ją jedną z najcenniejszych firm na świecie. Logo Mastercard należy do najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Karty Mastercard wydawane są przez większość banków w Polsce. W ostatnich latach firma silnie inwestuje w rozwój technologii fintech m.in. w Portfel Elektroniczny Mastercard, czyli Masterpass.
Bank Pocztowy z nową kartą Mastercard z darmowym pakietem ubezpieczenia dla przedsiębiorców
July 28, 2021, 3:17 PM

Już od 2 sierpnia bieżącego roku do nowo otwieranych kont biznesowych w Banku Pocztowym wydawane będą wyłącznie Karty Biznes Mastercard.

Kolejne marki zwracają uwagę na ślad węglowy i wodny. Aplikacje do redukcji emisji
July 16, 2021, 11:54 AM

Kolejne marki coraz prężniej działają na rzecz m.in. środowiska naturalnego. Przedstawiciele rynku stawiają na mobilność w tym rozwój autorskich aplikacji.

Mastercard: Liczba lotów krajowych wraca do poziomu sprzed pandemii
July 12, 2021, 3:28 PM

Mastercard opublikował raport pt. „Recovery Insights: Ready for Takeoff?”, który analizuje kluczowe trendy w podróżowaniu na całym świecie, w tym w Polsce.

Alior Bank premiuje ekozakupy Polaków - nawet 600 PLN zwrotu
July 8, 2021, 2:12 PM

Polacy coraz rozważniej podchodzą do zakupów i wybieranych przez siebie produktów. Według raportu „Świadomy konsument” 50 proc. ankietowanych czyta skład kosmetyków, a 44 proc. ubrań.

Raport Mastercard: otwarta bankowość przyspiesza w Polsce i w Europie
June 24, 2021, 1:37 PM

Nowy raport Mastercard opisuje postępy w zakresie wdrażania otwartej bankowości w dziesięciu krajach europejskich.