W świecie transformacji cyfrowej, wszechobecnych smartfonów, komputerów i komunikacji elektronicznej, w wielu procesach wciąż korzystamy z rozwiązań wprowadzonych w zamierzchłych czasach, czyli tzw. mokrego podpisu przy użycia pióra i atramentu. Ale to się zmienia, a współpraca Autenti i BNP Paribas udowadnia, że rewolucja paperless dosłownie zachodzi na naszych oczach.

Kilka słów o współpracy BNP Paribas i fintechu Autenti

Michał Miszułowicz z BNP Paribas oraz Grzegorz Wójcik z Autenti w rozmowie z Łukaszem Piechowiakiem poruszyli kwestie wykorzystania Autenti w różnych obszarach działalności banku, ale też globalnych planach rozwoju tego polskiego startupu. Przy tym wszystkim udało się zaoszczędzić kilka ciężarówek papieru, do którego produkcji potrzeba już całkiem sporego lasu.

Podcast jest dostępny między innymi na Spotfiy, Soundcloud oraz YouTube. Pozostałe podcasty znajdziecie pod tym linkiem i w zakładce Fintek Extra.

Wersja audio:

Podcast na YouTube:

Zachęcamy także do lektury wywiadu z Michałem Miszułowiczem, z którym porozmawialiśmy o współpracy z Autenti i wdrażaniu w banku idei paperless.