Bank Millennium podpisał umowę z Euronet Polska, a tym samym od 30 stycznia bieżącego roku klienci banku uzyskali dostęp do wpłatomatów sieci Euronet. Teraz użytkownicy będą mogli realizować wpłaty gotówki poza placówkami, w dogodnym miejscu i czasie, przez całą dobę i 7 dni w tygodniu.

Bank Millennium nawiązuje współpracę z Euronet

Z usługi wpłaty gotówki PLN we wpłatomatach Euronet skorzystać może każdy klient Banku Millennium posiadający kartę debetową, kredytową lub przedpłaconą. Opłaty za usługę naliczane są w zależności od kwoty transakcji zgodnie z obowiązującą tabelą opłat i prowizji.

Transakcje w sieci Euronet realizowane będą analogicznie do tych wykonywanych w macierzystych wpłatomatach Banku Millennium.  Po włożeniu karty do bankomatu i podaniu kodu PIN, klient będzie potwierdzał zapoznanie się z regulaminem usługi. Następnie będzie miał możliwość umieszczenia banknotów we wpłatomacie. W kolejnym kroku urządzenie rozpozna i przeliczy banknoty oraz wyświetli na ekranie podsumowanie transakcji z prośbą o jej potwierdzenie.

Po skorzystaniu z usługi wpłacona gotówka jest od razu księgowana na rachunku powiązanym z kartą, jednak nie później niż w tym samym dniu roboczym. Wyjątkiem są dni ustawowo wolny od pracy, kiedy wpłacona gotówka na rachunku powiązanym z kartą jest dostępna w najbliższym dniu roboczym po tym dniu.