Partner serwisuVisa dla biznesu

Millennium


Millennium to jeden z najwiekszych banków w Polsce obsługujący ponad 2,3 mln klientów. Millennium bank oferuje dostęp do rachunku za pomocą aplikacji mobilnej i elektronicznej. Najpopularniejszym produktem jest Konto 360°. Klienci mogą skorzystać także z oferty kredytów hipotecznych, lokat, a także rachunków firmowych, w tym leasingu.  
Ruszają odroczone płatności od BLIKA. Testują je wybrani klienci Banku Millennium
22 września 2022, 10:26

W przyszłym roku płatności odroczone od BLIKA mają być dostępne już dla wszystkich klientów Banku Millennium. Nowa usługa pojawi się także w kolejnych bankach.

Bank Millennium łączy siły z PayTel i udostępnia terminal w smartfonie
19 lipca 2022, 10:18

Bank Millennium wprowadza na rynek aplikację Millennium POS, która pozwala przekształcić telefon lub tablet z systemem Android w terminal płatniczy.

Bank Millennium oferuje przewalutowania transakcji zagranicznych
21 czerwca 2022, 11:11

Rozwiązania działają dla wszystkich transakcji kartą w obcej walucie, w tym także płatności internetowych oraz wypłaty gotówki z bankomatów.

Getin Bank dołącza do usługi potwierdzania dochodu w Banku Millennium
10 czerwca 2022, 16:42

Dotychczas potwierdzanie dochodu było dostępne dla kont w Alior Banku, ING, mBanku, PKO BP, PEKAO, BNP Paribas, Inteligo i Santandera, teraz możliwe jest także w Getin Banku.

Ponad 200 tys. klientów Banku Millennium korzysta ze zbliżeniowego BLIKA
3 czerwca 2022, 10:59

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że BLIK zamierza rozwijać odroczone płatności z trzema bankami - Santanderem, mBankiem i właśnie Millennium.