Partner serwisuVisa dla biznesu

Millennium


Millennium to jeden z najwiekszych banków w Polsce obsługujący ponad 2,3 mln klientów. Millennium bank oferuje dostęp do rachunku za pomocą aplikacji mobilnej i elektronicznej. Najpopularniejszym produktem jest Konto 360°. Klienci mogą skorzystać także z oferty kredytów hipotecznych, lokat, a także rachunków firmowych, w tym leasingu.  
Millennium udostępnia zbliżeniowego BLIKA jako pierwszy bank w Polsce
July 26, 2021, 2:40 PM

Z informacji uzyskanych przez Fintek.pl wynika, że na razie ze zbliżeniowego BLIKA może korzystać kilkuset klientów. W najbliższych dniach usługa ma być udostępniana kolejnym użytkownikom, którzy aktywnie korzystają z aplikacji mobilnej i płatności zbliżeniowych.

Rekordowa sprzedaż kredytów i 1,8 mln klientów mobilnych Banku Millenium
July 26, 2021, 1:02 PM

Bank Millenium opublikował wyniki za II kwartał 2021 roku. Wynika z nich, że Millennium posiada 1,8 milionów użytkowników mobilnych oraz udzielił kredytów o rekordowej wartości 7,5 mld PLN.

Aplikacja goodie zintegrowana z HMS, dostępna w Huawei AppGallery
June 29, 2021, 4:08 PM

Aplikacja jest dostępna w AppGallery zarówno dla najnowszych smartfonów Huawei, opartych o HMS, jak i starszych modeli z GMS.

Bank Millennium i Visa: 30-lecie pierwszej karty płatniczej w Polsce
June 1, 2021, 2:21 PM

30 lat temu Bank Millennium (wówczas Bank Inicjatyw Gospodarczych BIG) wydał pierwszą w Polsce kartę płatniczą, którą była karta Visa.

Bank Millennium udostępnia aplikację i płatności kartą w telefonie najmłodszym klientom
May 27, 2021, 2:59 PM

Od teraz dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat wraz z Kontem 360 Junior Banku Millennium dostępne są dedykowana aplikacja mobilna oraz karta płatnicza.