12Karty kredytowe zyskują na popularności. Według danych Biura Informacji Kredytowej (BIK) wartość udzielonych limitów na kartach kredytowych w okresie od stycznia do sierpnia bieżącego roku wzrosła o 26,7 proc. w porównaniu do tego samego okresu w roku poprzednim. Co istotne, wzrost sprzedaży kart kredytowych był wyższy niż w przypadku innych popularnych produktów finansowych, takich jak np. kredyty ratalne (+18,3 proc.) i kredyty gotówkowe (+12,1 proc.).

Teraz bank zachęca nowych klientów do dołączenia do grona ponad 100 tys. właścicieli Karty Kredytowej z Żubrem nową promocją.

Promocja od Banku Pekao i Mastercard

Z  promocji mogą skorzystać wszyscy nowi i obecni klienci indywidualni banku, którzy nie posiadają jeszcze karty kredytowej Pekao oraz nie są uczestnikami programu Mastercard Bezcenne Chwile. Otrzymane punkty można wymienić na atrakcyjne nagrody rzeczowe, udział w niezapomnianych wydarzeniach oraz vouchery na zakupy.

Klient otrzyma punkty, jeśli wykona 3 kroki:

  • Krok 1. Podpisze umowę o Kartę kredytową z Żubrem do 31.12.2023 r.,
  • Krok 2. Zapisze się do programu Bezcenne Chwile do 31.01.2024 r.,
  • Krok 3. Wykona transakcje bezgotówkowe Kartą Kredytową z Żubrem na łączną kwotę min. 250 zł w każdym z 3 kolejnych miesięcy po zapisaniu się do programu.

Im wyższy pakiet Karty Kredytowej z Żubrem, tym więcej można zyskać:

  • do 48 tysięcy punktów o wartości 600 zł w Pakiecie Platynowym,
  • do 32 tysięcy punktów o wartości 400 zł w Pakiecie Złotym,
  • do 16 tysięcy punktów o wartości 200 zł w Pakiecie Standardowym.

Punkty zgromadzone w ramach programu można wymienić m.in. na vouchery zakupowe do Allegro, Decathlon, Empik, Intersport, Smyk, RTV Euro AGD i wielu innych sklepów. Łącznie w katalogu nagród znajduje się ponad 150 propozycji, pośród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Szczegółowe informacje o programie oraz warunki promocji dostępne są na stronie banku pod adresem: www.pekao.com.pl/bezcennechwile.

Klienci Banku Pekao mogą wygodnie zamówić kartę w aplikacji mobilnej PeoPay, w serwisie internetowym Pekao24 lub dzwoniąc na infolinię banku. Nowych klientów obsłużą doradcy w każdym oddziale banku, jak również infolinia.