Pożyczka można być także wykorzystana na finansowanie kotłów centralnego ogrzewania, pomp ciepła, okien, drzwi i materiałów do ocieplenia domu i dachu albo do sfinansowania samochodu osobowego z napędem elektrycznym lub hybrydowym, roweru elektrycznego, czy motocykla i skutera z napędem elektrycznym.

Eko pożyczka od Banku Pekao

W ramach oferty można dobrać także dodatkowe środki na inny dowolny cel w wysokości do 25 proc. (kwoty przeznaczonej na cele ekologiczne) – czytamy w komunikacie Banku Pekao.

Eko Pożyczka jest dostępna online, bez wychodzenia z domu. Wniosek można złożyć w serwisie internetowym Pekao24, aplikacji PeoPay lub przez infolinię. Po pozytywnej decyzji kredytowej, dokumenty kredytowe klient może zaakceptować w serwisie internetowym Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay – bez konieczności drukowania dokumentów papierowych.

– Dzięki ofercie klienci mogą zainwestować w nowoczesne technologie, które zmniejszają zużycie energii i redukują koszty w domowym budżecie. Szeroki wachlarz możliwych celów kredytowania w połączeniu z indywidualnie dostosowanym do możliwości klienta okresem spłaty (nawet 120 miesięcy), pozwoli spłacać inwestycję lub zakup w niskich miesięcznych ratach, bez nadmiernego obciążania domowego budżetu – mówi Piotr Gołąb, dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego, Bank Pekao S.A.