Osoba, która chce zapisać się na ochotnika jako tester, może to zrobić na stronie aplikacji w sklepie Google Play. Po wyszukaniu aplikacji PeoPay w sklepie, w szczegółach opisu, pod zdaniem „Dołącz do programu testów Beta” należy wybrać „Dołącz”.

Rusza program beta testów aplikacji PeoPay od Banku Pekao

Zapisany użytkownik będzie stale otrzymywać od Banku Pekao nowe, kolejne wersje beta aplikacji PeoPay. Może też w każdym momencie z tego zrezygnować. W jednym czasie może być zapisana ograniczona liczba testerów aplikacji. Po osiągnięciu tego limitu, zgłoszenia nie będą możliwe – chyba, że ktoś z użytkowników się wypisze.

– Najnowsza wersja aplikacji PeoPay to duża zmiana w zakresie wykorzystanej technologii i szybkości działania aplikacji. Użytkownicy mają do dyspozycji nowy moduł inwestycyjny, a także jeszcze sprawniejszy moduł realizacji przelewów. Stopniowo z wprowadzanymi do aplikacji zmianami i nowościami, będziemy informować naszych testerów, na co powinni zwrócić uwagę. Zdobyty feedback będzie miał duży wpływ na wprowadzane poprawki, a nowa aplikacja będzie odzwierciedleniem tego, czego życzą sobie klienci – podkreśla Bartosz Zborowski, Dyrektor Departamentu Innowacji i Płatności w Banku Pekao S.A.

Kilka dni temu pisaliśmy także o uruchomieniu przez Bank Pekao naboru dla startupów i spółek technologicznych do akceleratora IDEA Global. Zwycięskie firmy otrzymają dofinansowane z programu ScaleUp Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na realizację – we współpracy bankiem – pilotażu zgłoszonych projektów.