Oferta skierowana jest w pierwszej kolejności do klientów biznesowych, którzy w placówkach kobierzyckiego banku będą mogli zamawiać eyePOS-y, umożliwiające obsługę transakcji płatniczych z wykorzystaniem fuzji biometrii oka i twarzy. Dzięki temu robiący zakupy klient nie będzie musiał wyciągać portfela, karty, gotówki czy telefonu. Zapłaci spojrzeniem.

Płatności PayEye w bankach spółdzielczych SGB

Z perspektywy klienta docelowego proces płatności będzie przebiegał dokładnie tak samo, jak z wykorzystaniem innych rodzajów portfela cyfrowego. Wystarczy pobrać aplikację, wpisać podstawowe dane, zrobić selfie i podpiąć własną kartę płatniczą

PayEye jest dostawcą technologii umożliwiającej biometryczne wykonywanie transakcji płatniczych. Do realizacji płatności wykorzystywane są tokeny, czyli zaszyfrowana postać karty płatniczej. Generowaniem tokenów oraz zapewnieniem bezpieczeństwa transakcji zajmuje się ITCARD.

Technologia wrocławskiego fintechu dostępna jest na razie w ponad stu sklepach, restauracjach, kawiarniach i punktach usługowych w Polsce. Teraz będą ją mogli udostępniać także klienci biznesowi Banku Spółdzielczego w Kobierzycach.

Terminale eyePOS można zamawiać w showroomach ulokowanych w oddziałach Banku Spółdzielczego w Kobierzycach. W każdym z nich dostępne będą urządzenia demonstracyjne, by klienci banku sami mogli przetestować płatności jednym spojrzeniem.