Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiTpay

Płatności


Płatności stanowią krwiobieg gospodarki. Obecnie na rynku mamy kilkanaście różnych systemów i metod płatności, które umożliwiają dokonanie ekspresowej transakcji bezgotówkowej. Rynek płatności jest monitorowany i nadzorowany przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego.
Pekao Leasing we współpracy z Tpay udostępnia moduł płatności online
3 października 2022, 12:34

Klienci Pekao Leasing zyskali dostęp do modułu płatności online. Za jego pośrednictwem mogą dokonać natychmiastowej e-płatności w walucie PLN.

Park Narodowy Gór Stołowych wprowadził limity wejść. Bilet wstępu lepiej kupić online
3 października 2022, 10:58

Sprzedaż biletów online prowadzona jest na stronie internetowej parku, a za płatności elektroniczne odpowiada spółka Blue Media.

PKO BP udostępnia Google Pay dla klientów indywidualnych
29 września 2022, 12:54

Z nowej metody płatności mobilnych skorzystają również mali i średni przedsiębiorcy. Od kilku miesięcy Google Pay jest dostępne dla klientów korporacyjnych.

Firma hi wprowadza personalizowaną kartę NFT Mastercard
28 września 2022, 09:10

Uprawnieni posiadacze karty mogą umieścić na niej swój awatar NFT. Za pomocą karty można płacić tradycyjnymi walutami oraz kryptowalutami, w tym stablecoinami.

Polska Bezgotówkowa wspiera popularyzację Click to Pay
26 września 2022, 13:05

Click to Pay to metoda dokonywania płatności za e-zakupy, która eliminuje konieczność każdorazowego wpisywania numerów kart. Oparta jest na standardzie SRC.