Rozszerzenie oferty portalu Cash to kolejny etap realizacji współpracy w ramach Grupy PZU w zakresie assurbankingu. Prace nad jego rozwojem w Pekao trwają nieprzerwanie od 2018 r. Portal Cash jest elementem zintegrowanego ekosystemu pozapłacowych benefitów pracowniczych w ramach strategii Grupy PZU na lata 2021-2024.

Klienci Cash zyskują nową usługę

Kredyt hipoteczny oraz konto osobiste Banku Pekao S.A. są już dostępne w zarządzanym przez PZU portalu Cash – platformie benefitów finansowych dla pracowników. Z oferty mogą korzystać nie tylko duże firmy, ale również małe i średnie przedsiębiorstwa.

– Zależy nam na tym aby pracownicy firm, z którymi współpracujemy, mieli dostęp do atrakcyjnych i bezpiecznych kredytów oraz pożyczek. Takie dodatkowe środki wpływają pozytywnie na poczucie bezpieczeństwa i tzw.: „financial well-being”– mówi Weronika Dejneka, prezes PZU Cash.

Pracownicy, których firmy dołączyły do platformy Cash, mogą od teraz sięgnąć zarówno po kredyt hipoteczny jak i budowlano-hipoteczny – na zakup domu, mieszkania, czy działki. Proces wnioskowania i decyzji kredytowej jest całkowicie zdalny. Tylko ostatni etap – podpisanie umowy, realizowany jest w placówce Banku Pekao.

W portalu Cash oferowane jest również konto osobiste Banku Pekao, które zostało docenione w konkursie „Złoty Bankier” 2021. Ofertę rachunku uznano jako najbardziej kompleksową dla klientów na różnym etapie życia i z różnymi potrzebami.