Jakdojade to już piąty partner PKP Intercity, który już sprzedaje bilety w ramach współpracy opartej o ujednolicone warunki handlowe. Biletów przewoźnika można szukać także m.in. w mPay, e-podróżnik.pl, SkyCash, KOLEO. Po 11 miesiącach tego roku spółka zanotowała właśnie w tych kanałach wynik 7,4  mln sprzedanych biletów. Firma posiada także podpisaną umowę m.in. z Infobus oraz eTravel, gdzie sprzedaż ruszy niebawem.

W aplikacji Jakdojade kupisz bilety PKP Intercity

Dotychczas zarówno na stronie jak i w aplikacji Jakdojade po wybraniu przycisku „Kup bilet” dostępne było przekierowanie do strony przewoźnika. Od 12 grudnia możliwy jest już zakup biletów PKP Intercity bezpośrednio w aplikacji Jakdojade.

Jakdojade to rozwiązanie dla tych, którzy planują swoją podróż pociągiem do wybranego miasta, ale także potrzebują informacji jaki transport wybrać w innym mieście, by dotrzeć do miejsca docelowego. Serwis internetowy oraz aplikacja mobilna przeznaczone są bowiem do wyszukiwania połączeń komunikacyjnych, planowania podróży komunikacją miejską i międzymiastową oraz kupowania biletów.

Platforma posiada już ponad 5 mln unikalnych użytkowników. Wyszukiwarka miejska jest dostępna w 50 miastach w Polsce. Aplikacja znajduje optymalne połączenia komunikacyjne, uwzględniając przesiadki, opóźnienia pojazdów, zmiany w rozkładach, czasy przejść pieszo i wiele innych parametrów.

Ostatnio PKP Intercity informowało o nowościach w swojej aplikacji mobilnej. Za jej pomocą będzie możliwość sprawdzenia trasy przejazdu oraz czasu ewentualnych opóźnień, a także informacja o torze i peronie, z którego odjedzie pociąg. Aktualizację można pobrać ze sklepów Google Play i App Store od 1 grudnia.