Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiVisa dla biznesu

e-commerce


E-commerce to sektor gospodarki skupiony wokół handlu internetowego. Wartość rynku w Polsce wyceniana jest na 50 mld zł. Sektor e-commerce w Polsce to przede wszystkim sklepy internetowe oraz możliwość dokonywania płatności online. Jednym z kluczowych elementów rynku e-commerce jest infrastuktura logistyczna i kurierska, którą tworzą takie firmy jak Poczta Polska, UPS, DHL czy InPost. Ponadto e-commerce to także narzędzia marketingowe dostarczane m.in. przez Google.
Aliexpress rozszerzy sieć automatów paczkowych. To efekt współpracy z polską firmą
14 stycznia 2022, 15:19

Chiński gigant postawi w Polsce kolejne własne urządzenia do odbioru paczek. Aliexpress współpracuje w tym zakresie ze Światem Przesyłek.

Platforma Shoper udostępnia pożyczki do 100 tys. PLN
14 stycznia 2022, 09:41

Dodatkowe środki na towar, marketing lub inne zakupy firmowe – Shoper udostępnił właścicielom sklepów pracujących na jej platformie usługę finansowania Brutto.

Furgonetka oferuje e-sklepom darmowy system do obsługi zwrotów
13 stycznia 2022, 16:03

Moduł można zintegrować z każdym sklepem internetowym. Umożliwia on sprzedawcom zarządzanie wszystkimi zwrotami zakupów w jednym miejscu.

W sklepach Żabka pojawią się paczkomaty InPost
12 stycznia 2022, 15:47

InPost rozpoczął pilotaż paczkomatów typu InDoor w sklepach sieci Żabka. Urządzenia zostaną zamontowane w wybranych placówkach.

Shoper i Uncapped oferują finansowanie dla e-commerce do 5 mln zł
11 stycznia 2022, 10:21

Decyzja o udzieleniu finansowania podejmowana jest w większości przypadków w ciągu 24 godzin.