Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiVisa dla biznesu

e-commerce


E-commerce to sektor gospodarki skupiony wokół handlu internetowego. Wartość rynku w Polsce wyceniana jest na 50 mld zł. Sektor e-commerce w Polsce to przede wszystkim sklepy internetowe oraz możliwość dokonywania płatności online. Jednym z kluczowych elementów rynku e-commerce jest infrastuktura logistyczna i kurierska, którą tworzą takie firmy jak Poczta Polska, UPS, DHL czy InPost. Ponadto e-commerce to także narzędzia marketingowe dostarczane m.in. przez Google.
Już 25% Polaków kupuje podczas live streamingu. Nowy raport Fundacji Kobiety e-biznesu
June 17, 2021, 11:34 AM

Fundacja Kobiety e-biznesu przygotowała pierwsze w Polsce opracowanie rozwijającego się trendu w zakupach online, czyli social i live commerce.

Booste pozyskuje 54 mln PLN i rozpoczyna globalną ekspansję
June 16, 2021, 4:20 PM

Booste.com, platforma oferująca kapitał na rozwój i skalowanie biznesów e-commerce w modelu revenue-based financing pozyskała właśnie 54 mln zł finansowania.

Płatności odroczone PayPo dostępne w e-sklepie Modivo
June 10, 2021, 3:01 PM

Modivo, sklep internetowy należący do eobuwie.pl, udostępnił swoim klientom opcję odraczania płatności. Dostawcą rozwiązania jest PayPo.

Cinkciarz.pl: zakupy bez rejestracji oraz nowości w eStore
June 9, 2021, 10:59 AM

Niezarejestrowani w portalu Cinkciarz.pl mogą już dokonywać zakupów w marketplace. Nowości w eStore to karty podarunkowe Nike i Twitch oraz pakiety Player.pl.

Allegro zainstalowało pierwsze ekologiczne automaty paczkowe w Warszawie i Poznaniu
June 9, 2021, 10:42 AM

Allegro rozpoczęło budowę sieci automatów paczkowych zasilanych zieloną energią. W Poznaniu i Warszawie właśnie stanęły cztery pierwsze urządzenia, a do końca tego roku będzie ich 1,5 tys.