Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiVisa dla biznesu

e-commerce


E-commerce to sektor gospodarki skupiony wokół handlu internetowego. Wartość rynku w Polsce wyceniana jest na 50 mld zł. Sektor e-commerce w Polsce to przede wszystkim sklepy internetowe oraz możliwość dokonywania płatności online. Jednym z kluczowych elementów rynku e-commerce jest infrastuktura logistyczna i kurierska, którą tworzą takie firmy jak Poczta Polska, UPS, DHL czy InPost. Ponadto e-commerce to także narzędzia marketingowe dostarczane m.in. przez Google.
IdoSell łączy się z siecią afiliacyjną TradeTracker
23 czerwca 2022, 12:04

Polska platforma sklepowa IdoSell po raz pierwszy integruje się z siecią do marketingu afiliacyjnego. Z TradeTracker będzie mogło skorzystać ponad 6,5 tys. sklepów internetowych.

Zakupy z Shopee odbierzesz w paczkomatach InPost
23 czerwca 2022, 11:32

Zakupy z Shopee można już odbierać w paczkomatach lub wybrać dostawę do domu za pośrednictwem kuriera InPost.

Synergii między fintechami, a sektorem e-commerce nie sposób już zawrócić [Wideo]
22 czerwca 2022, 11:31

Maciej Raczyński, partner w kancelarii Raczyński Skalski & Partners podsumował aktualny stan prawny z punktu widzenia branży FinTech oraz sektora e-commerce.

Nowość w aplikacji Klarny. Cyfrowy portfel z dostępem do kart lojalnościowych
22 czerwca 2022, 11:15

Użytkownicy mogą w jednym miejscu przechowywać cyfrowe wersje wszystkich kart lojalnościowych i zarządzać nimi z poziomu urządzeń mobilnych.

Koniec testów. InPost i Modivo wprowadzają opakowania wielokrotnego użytku
17 czerwca 2022, 10:51

Po odebraniu przesyłki oraz wyjęciu zamówionych rzeczy konsument składa pudełko na kształt koperty i od razu może je zwrócić w dowolnym paczkomacie, skanując kod zwrotu.