Bank BNP Paribas wprowadza nową usługę „Wynajem – korzystny dla Ciebie i innych”. W jej ramach klienci otrzymają dostęp do najnowszych modelów smartfonów i pakietów usług, takich jak ubezpieczenie na wypadek stłuczenia szyby czy przedłużona gwarancja, możliwość wymiany sprzętu na nowszy już po półtora roku, bądź wykupu urządzenia po zakończeniu umowy.

BNP Paribas udostępnia wynajem iPhone’ów

Bank BNP Paribas przyznaje klientowi, który zawrze umowę, finansowanie przeznaczone na usługę wynajmu sprzętu. Na start do wyboru są najnowsze modele smartfonów Apple. Kluczowym elementem usługi jest możliwość wymiany telefonu w trakcie trwania umowy,  bez konieczności pozostawania w poprzedniej relacji umownej.

Klient może zdecydować się na jedną z dwóch opcji umowy najmu: na 24 miesiące lub 30 miesięcy. Na koniec umowy najmu użytkownik podejmuje decyzję o wykupie telefonu lub jego zwrocie i jest zapraszany do zawarcia kolejnej umowy na nowe urządzenie. Jego dotychczasowy sprzęt zostanie odnowiony i uzyska nowe życie.

W przypadku kradzieży, awarii telefonu lub jego uszkodzenia, użytkownik może skorzystać z dodatkowych usług, które są częścią oferty. Telefon jest ubezpieczony od pierwszego dnia umowy najmu, co ma chronić klienta przed stłuczeniem szybki, kradzieżą, rabunkiem, awarią po gwarancji, nieszczęśliwym wypadkiem czy przepięciem. W cenie wynajmu zapewnione jest także wsparcie techniczne przez infolinię – zarówno w codziennych problemach, jak i w migracji danych między urządzeniami przy wygaśnięciu usługi.