Partner serwisuVisa dla biznesu

Apple


Apple to firma technologiczna powstała w 1977 roku. Jej założycielem był Steve Jobs, Steve Woźniak oraz Ronald Wayne. Obecnie jest to jedna z najbardziej wartościowych firm świata wyceniana na ok. 1 bln dolarów. Flagowe produkty Apple to smartfon iPhone, komputery iMac, MacBook, Apple Music, Apple TV, Apple AirPods oraz Apple Watch. Producent oprogramowania, właściciel sklepu iTunes i AppStore. Urządzenia z logo Apple posiada ok. 1 mld ludzi na świecie.
Badoo i Apple Music pomogą wyrazić uczucia poprzez muzykę
31 sierpnia 2022, 10:28

Apple Music od teraz dostępne jest w aplikacji Badoo. Użytkownicy zyskali nową funkcję "Wyślij piosenkę", która pozwala dzielić się ulubionymi kawałkami. 

Pracownicy Apple nie chcą powrotu do biur. Szykują petycję w tej sprawie
23 sierpnia 2022, 16:55

Tim Cook chce by jego podwładni pracowali z biura przynajmniej przez 3 dni w tygodniu. Sami pracownicy twierdzą, że pomysł ten zagraża różnorodności w firmie.

Terminal w smartfonie od Apple już działa. Na początku we współpracy z Adyen
15 lipca 2022, 12:15

Urządzenie pozwala sklepom na akceptację Apple Pay, kart zbliżeniowych oraz innych portfeli cyfrowych poprzez proste stuknięcie w ekran iPhone'a.

Apple uruchamia własne rozwiązanie BNPL w USA
7 czerwca 2022, 09:43

Apple Pay Later to jawna rękawica rzucona w stronę ​​takich graczy jak PayPal, Klarna, czy Affirm. Co ciekawe, w odpowiedzi na to posunięcie, akcje rywali Apple spadły.

Apple uruchomi usługę Tap to Pay. iPhone jako terminal płatniczy
9 lutego 2022, 12:58

Na początek nowe rozwiązanie będzie dostępne w Stanach Zjednoczonych, za pośrednictwem platformy Stripe.