Rapid Transfer umożliwia błyskawiczne płatności, realizowane za pomocą danych do bankowości internetowej. Nowa metoda płacenia w Cinkciarz.pl jest obsługiwana przez ponad 170 banków i pozwala m.in. na wykonywanie transakcji wymiany walut, przekazów pieniężnych czy zasilenia rachunku forex w portalu.

Rapid Transfer od Skrill już dostępny w Cinkciarz.pl

Główny atut tego rozwiązania to bezpieczeństwo: dane bankowe użytkownika nigdy nie są przechowywane i pozostają w pełni zaszyfrowane przez bank. Aby dokonywać płatności za pomocą usługi Rapid Transfer, potrzeba jedynie danych logowania do bankowego konta internetowego – czytamy w komunikacie.

Rapid Transfer to kolejna z wielu metod płatności dla korzystających z Cinkciarz.pl. Użytkownicy portalu mają również do dyspozycji m.in. portfel walutowy fintechu, BLIK, Google Pay i Apple Pay, PayPal, karty (Visa, Mastercard, Diners Club i inne), przelewy bankowe i przelewy online Pay-By-Link, Trustly, Klarna, Visa Checkout, Skrill, EPS, iDEAL czy POLi.

Kilka dni temu w ramach Cinkciarz Pay udostępniono także usługę „link do płatności”. Sprzedawcy w e-commerce będą mogli generować i wysyłać linki do płatności online, za pomocą których klient szybko ureguluje należność.