Subskrypcja obowiązuje na 144 stacjach Circle K, które posiadają myjnie automatyczne. Decydując się na miesięczny abonament w wysokości 160 zł, można skorzystać z max. 10 myć premium. Regularna cena za jedną wizytę na myjni automatycznej to nawet 42 zł, zaś przy modelu subskrypcyjnym koszt wyniesie 16 zł.

Subskrypcje na myjnie od Circle K

Klienci decydujący się na abonament zaoszczędzą nawet do 260 zł miesięcznie. Sieć Circle K przygotowała również ofertę specjalną obowiązującą do 13 grudnia 2023 r., w ramach której pierwsze 30 dni subskrypcji można nabyć już za 125 zł, co gwarantuje jednostkowy koszt mycia w wysokości 12,50 zł, czyli do 70% taniej od ceny pojedynczej usługi myjni premium.

Uczestnicy programu lojalnościowego Extra mogą wykupić abonament w dogodnym momencie poprzez aplikację mobilną, podpinając do niej kartę płatniczą. Płatność za usługę odbywa się w pełni mobilnie, a klienci nie muszą wychodzić z samochodu, aby dokonać płatności przy kasie.

Wcześniej sieć Circle K wprowadziła również możliwość uruchomienia programu mycia za pośrednictwem aplikacji bez konieczności wysiadania z pojazdu.