86_efigence_videopodcast_LN

Naszymi gośćmi byli Andrzej Szewczyk, wiceprezes i dyrektor zarządzający Efigence oraz Paweł Haltof dyrektor innowacji i członek zarządu w Efigence.

Jak nowoczesna bankowość pomaga w czasach kryzysu?

Na początku rozmowy wyjaśniliśmy takie pojęcia jak phygital banking oraz cognitive banking. Następnie poruszyliśmy temat bankowości cyfrowej i tego jaką rolę odgrywa w obecnych trudnych czasach. Eksperci z Efigence wspomnieli również o tym jak można zabezpieczyć swoje pieniądze dzięki nowoczesnej bankowości.

Obecnie w aplikacjach bankowych skupia się znaczna część życia klientów. Są to aplikacja typu all in one, a tak zwane VASy (ang. value added services) stają się coraz popularniejsze. W podcaście porozmawialiśmy również o tym jak może rozwijać się ten segment. Na koniec skupiliśmy się przede wszystkim na obecnych wyzwaniach i trendach dla sektora bankowego.

Z Andrzejem Szewczykiem i Pawłem Haltofem z Efigence rozmawiał Rafał Tomaszewski, redaktor naczelny Fintek.pl. Podcast można obejrzeć na YouTube. Wersja audio jest dostępna na SpotifySoundcloud oraz Apple Podcast. Pozostałe materiały znajdziecie także pod tym linkiem i w zakładce Fintek Extra.