Przejęcie ERIF i EBS jest częścią wieloletniego programu znacznych inwestycji CRIF mających na celu rozbudowę ekosystemu partnerskiego, który dostarcza instytucjom finansowym i przedsiębiorstwom dane oraz rozwiązania, pozwalające na rozwój swojego biznesu – czytamy w komunikacie.

CRIF sfinalizował przejęcie ERIF i EBS

– To przejęcie jest kolejnym ważnym krokiem w konsolidacji obecności CRIF w Polsce. Jesteśmy przekonani, że przyniesiemy lokalnym klientom znaczące korzyści w zakresie portfolio oferowanych usług oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych i finansowych – mówi Carlo Gherardi, prezes i dyrektor generalny CRIF.

– Pozyskanie spółek ERIF i EBS podniesie komplementarność naszych rozwiązań na polskim rynku i pozwoli skuteczniej odpowiadać na potrzeby coraz bardziej wymagającego rynku w zakresie informacji biznesowych oraz elastyczności operacyjnej i technologicznej. Mając to na uwadze, w niedalekiej przyszłości poszerzymy portfolio naszych rozwiązań o produkty, oparte nie tylko o unikalny pod względem zasięgu i aktualizacji ekosystem informacji, ale też inne rozwiązania CRIF, wspierające efektywność działalności biznesowej naszych partnerów – komentuje Piotr Badura, Country Manager CRIF Polska.

 Kolejne miesiące skupią uwagę CRIF na procesie integracji danych, wiedzy i zasobów kapitału ludzkiego.