Rozwiązanie Flexible Payroll ma zapewnić klientom elastyczność płac. Deel wydłuża terminy ostatecznej wypłaty wynagrodzeń do 20 dnia miesiąca w 46 krajach, co stanowi znaczący krok w kierunku odejścia od tradycyjnych praktyk – czytamy w komunikacie.

Elastyczna wypłata wynagrodzeń od Deel

Deel staje się jedną z niewielu globalnych platform HR oferujących funkcję płac na żądanie. To rozwiązanie pozwoli firmom szybko i łatwo przetwarzać płatności poza cyklem. Za niewielką zryczałtowaną opłatą w wysokości 29 dolarów przedsiębiorcy mogą wspierać swój zespół wczesnymi wypłatami wynagrodzeń lub premiami „last-minute”.

Spółka Deel ułatwia firmom zatrudnianie i opłacanie globalnego zespołu. Narzędzia oferowane klientom mają pozwalać na zarządzanie zespołem z dowolnego miejsca na świecie – platforma umożliwia zatrudnianie pracowników zdalnych w ponad 150 krajach.

W ramach platformy Deel obsługuje także listę płac, zapewnia zgodność z lokalnymi przepisami prawa pracy (na rynkach, na których działa), a także pomaga uzyskać pracownikom wizy potrzebne do pracy w danym państwie. Platforma jest dostępna także w Polsce.