Użytkownicy delio mogą skorzystać z kodu rabatowego „DELIO”, który obniża wartość koszyka o 30 zł. Do aktywacji promocji wystarczy, że wartość zamówionych produktów przekroczy 100 zł. Po wpisaniu kodu rabat zostanie automatycznie naliczony. Na każdego klienta czeka 15 kuponów po 30 zł każdy, a akcja rabatowa trwa do 30 listopada 2022 roku.

Supermarket online delio debiutuje w Krakowie

Usługa delio działa na rynku od marca bieżącego roku, kiedy to zadebiutowała w Warszawie. Od tamtej pory strefa dostawy zakupów objęła większość stolicy oraz podwarszawskie Piaseczno oraz Konstancin. Teraz dostawa produktów z delio jest dostępna również w znacznej części Krakowa.

Artykuły spożywcze, chemia gospodarcza, kosmetyki czy też asortyment dla zwierząt trafią do mieszkańców stolicy Małopolski z tzw. darkstore’ów. Są to małe magazyny ulokowane w kilku dzielnicach miasta, co umożliwia szybką dostawę – nawet w ciągu godziny od złożenia zamówienia.

Klienci delio mogą wybierać z ponad 5 tys. produktów, które są dostępne na stronie internetowej delio.com.pl. Dostawy realizowane są przez siedem dni w tygodniu od 7:00 do 23:00, również w niedziele i święta. Kupujący sam może wybrać optymalny termin dostawy.