Głównym elementem ubezpieczenia Pethelp+ jest ochrona zdrowia i życia domowych psów i kotów. Produkt jest dostępny w dwóch wariantach. W wariancie mini zapewnia pokrycie kosztów leczenia skutków nieszczęśliwych wypadków. Natomiast w wariancie maxi dochodzą do tego koszty leczenia weterynaryjnego, związane z nagłym zachorowaniem zwierzęcia.

Ubezpieczenie psów oraz kotów od Europy i PetHelp

Klienci otrzymują do wyboru trzy sumy ubezpieczenia: 5 tys. zł, 25 tys. zł i 50 tys. zł. Dodatkowymi elementami PetHelp+ jest ubezpieczenie OC dla szkód osobowych i majątkowych, świadczenie w przypadku kradzieży zwierzęcia, usługi assistance oraz dostęp do infolinii weterynaryjnej. Dostępna jest możliwość rozszerzenia ubezpieczenia o ryzyko śmierci pupila.

Ubezpieczenie Pethelp+ jest dostępne jako uzupełnienie pakietu weterynaryjnego PetHelp. Pakiet ten zapewnia m.in. dostęp do wizyt kontrolnych, szczepień, diagnostyki obrazowej oraz innych usług weterynaryjnych. Ubezpieczenie można kupić na okres 12 miesięcy, ale nie krócej niż na czas trwania posiadanego przez klienta pakietu weterynaryjnego. Składkę można opłacić jednorazowo lub rozłożyć na miesięczne płatności.

Klienci indywidualnie mogą kupić ubezpieczenie wraz z abonamentem na stronie PetHelp. W ofercie są również pakiety w formie benefitu pracowniczego. Właściciele czworonogów, którzy posiadają już pakiet weterynaryjny Pethelp, będą mogli dokupić ubezpieczenie w ciągu 90 dni od zakupu pakietu.

– Doskonale wiemy, jak ważne dla właścicieli jest zdrowie i bezpieczeństwo ich czworonożnych pupili. Dlatego zdecydowaliśmy się wzbogacić ofertę o kompleksowe ubezpieczenie psów i kotów. Dzięki niemu jesteśmy w stanie oferować klientom jeszcze wyższy standard ochrony ich zwierząt – mówi Sławomir Wiatr, CEO i założyciel Pethelp.